M754LMR+

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Petr.

M754LMR+

#1 Příspěvek od Petr. »

Ahoj, mám desku M754LMR+ s procesorem celeron 1,1 Ghz a 256 Mb operaèní pamìti. Pokouším se na ní nainstalovat Windows XP, vše jde dobøe, naformátuje se disk a nakopírují instalaèní soubory. Poté se pc samo zrestartuje a mìla by nabìhnout grafická instalace, ale právì když nabíhá a objevuje se logo windows xp, tak poèítaè zatuhne. Neví nìkdo jak tento problém vyøešit. Pøedem dìkuji za odpovìï.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#2 Příspěvek od rnbw »

Nemas nafuknute elyty?

Uživatelský avatar
MOTOROLA
Příspěvky: 260
Registrován: 26 úno 2005, 01:00

#3 Příspěvek od MOTOROLA »

Taky sem jednou řešil tento problém ale po asi tak týdenním nervování mi kamarád poradil jednu věc a to takovou,aby sem prohodil ve slotech ramky nebo to otestoval s jedním modulem ram.Když sem jel na dva moduly 256MB tak se to pralo přesně v místech jak popisuješ a tak mi je vyměnil za jeden modul 512MB a instalace jela jako divá.Možná to taky pomůže u tebe.Držim pěsti. :wink:

Petr.

#4 Příspěvek od Petr. »

Jj, to už jsem právì zkoušel. Mám teda jen jednu 256 pamì￾. Tak alespoò spustim nìjaký diagnostický program a otestuju jí.

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od workhard »

256 MB paměť je na XPčka dost málo. Půjdou,ale nepoběží... :wink:
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
PCmaniac99
Příspěvky: 749
Registrován: 07 úno 2008, 01:00
Bydliště: Jablonec nad Nisou

#6 Příspěvek od PCmaniac99 »

XP fungujou i na 64MB ram ;) ale je fakt že neběžej.... u 256MBram bych se nebál.... inetTi půjde a kancelářský aplikace taky... možná i něaká starší hra..... mujbraška ma něco podobnýho (AMD sempron 1,2Ghz 256 MB ram a hraje na tom WoW)
sry za OT :)

paměti otestuj v MEMtest86 ;) ale asi si budeš muset vytvořit bootCD s tím memtestem....

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“