Dislej Blaupunkt Casablanca škoda

Poruchy, opravy, rady, návody (kromě návodů na UNLOCK !)

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Bady
Příspěvky: 15
Registrován: 04 srp 2005, 02:00

Dislej Blaupunkt Casablanca škoda

#1 Příspěvek od Bady »

Dostalo se mi do ruky autoradio Blaupunkt Casablanca škoda, ktere sef vyhodil z jednoho z nasich sluzebnich vozu ze ho mam zahodit do kontejneru neb temer nejde dislpej. Zobrazuje se tam jenom par carek. Tak jsem si rikal, ze by se mohlo hodit do mojeho vozitka. Nekde na netu jsem zahlid ze ty vady displeje jsou vcelku casta vec. Nevite nahodou nekdo jak narocna je ta oprava displeje nez to rozkucham? Eventuelne co si mam pripravit nez se do toho dam? Dikes

Uživatelský avatar
Nagant
Příspěvky: 1051
Registrován: 11 lis 2005, 01:00
Bydliště: Hradec Králové

#2 Příspěvek od Nagant »

Pokud by to byl jen nějaký plochý kabel displeje, tak nějaké jsem viděl zde:
http://www.vadas.cz/shop.asp?id=0&sys=0 ... tree=11493
Pokud tedy není displej připojený přes nějakou vodivou "gumu".

Uživatelský avatar
Bady
Příspěvky: 15
Registrován: 04 srp 2005, 02:00

#3 Příspěvek od Bady »

Jo to uz jsem taky nasel. Chtel jsem prvni zjistit jestli uz to nekdo nedelal at vim do ceho lezu. Ale i tak zatim diky.

Uživatelský avatar
vamservis
Příspěvky: 236
Registrován: 09 úno 2005, 01:00
Bydliště: Krkonoše

#4 Příspěvek od vamservis »

Závada je na sto procent v plochém kabelu. vodivé vrstvy se přetrhnou, jedná se o výrobní vadu těchto displejů. Nechá se to opravit ale je to velice náročné na trpělivost. Mám kontakty kovové, které se na sklo displeje namáčknou a poté jednotlivě přiletují pomocí slabých drátků k tištěnému spoji jeden displej cca 2 hod. mravenčí práce.
Kontakty mohu poslat poštou.

Návštěvník

#5 Příspěvek od Návštěvník »

Pokud by to takto slo, bylo by to suprovni. Ten cas klidne obetuju, to radio by za to stalo. Myslim ze i potrebnou vybavicku bych mel u kamarada k dispozici. Zasilam soucasne mail, at se konkretne domluvime.

Návštěvník

#6 Příspěvek od Návštěvník »

vamservis píše:Závada je na sto procent v plochém kabelu. vodivé vrstvy se pøetrhnou, jedná se o výrobní vadu tìchto displejù. Nechá se to opravit ale je to velice nároèné na trpìlivost. Mám kontakty kovové, které se na sklo displeje namáèknou a poté jednotlivì pøiletují pomocí slabých drátkù k tištìnému spoji jeden displej cca 2 hod. mravenèí práce.
Kontakty mohu poslat poštou.
Mám dotaz,z èeho používáš ty kontakty na to sklo?Pokud to není výrobní tajemství.Díky

Lipr

Uživatelský avatar
Bady
Příspěvky: 15
Registrován: 04 srp 2005, 02:00

Kablik

#7 Příspěvek od Bady »

Posilal jsem na vamservis e-mail, at se blize domluvime a zatim mi neprisla odpoved. Vyskytl se snad nejaky problemek? Dikes za odpoved

Uživatelský avatar
Bady
Příspěvky: 15
Registrován: 04 srp 2005, 02:00

#8 Příspěvek od Bady »

Dodnes jsme se nejak nedomluvili. nejste tu pls nekdo dalsi kdo by poradil?

Uživatelský avatar
pole
Příspěvky: 1487
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

Aj mna by to zaujimalo

#9 Příspěvek od pole »

Jtretol som sa uz zo stirmi takymito zlimi radiami Blaupunk je to casta zavada. Posledne nam to zaclo robi aj autoradio Philips a tiez moja kalkulacka Casio. Prosim poradte mi ako vymenit ten kabel. alebo ako vyrebit tie kontakty na sklo. Diky moc.

pole@centrum.sk

Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 262
Registrován: 25 bře 2004, 01:00
Bydliště: Most

#10 Příspěvek od Jindra »

Tento problém s kontaktem páskového vodièe deska sklo nalepením,není ojedinìly mám radio mrzáka hraje i CD pøehrává jen je trochu slepé.Kontakt ztrácí vodiè s deskou. Co jsem zjistil napásku je ve výrobì nanešené vrstva vodivého lepidle to se pak pøistikne(urèitá teplota a tlak)to èlovìk doma dobøe nezvládá. Ze šíršíma ploškama to jde øešít (mini Dipy),ale šíøkou pod 1mm to fakt nevím.
Snad se nìkdo ozve hold výrobní tajemství...
http://elektron.pol.lublin.pl/users/djl ... cdprob.htm
odpodìd bylo že je to volnì øeèeno pøesná a trpìlivá práce s výètem co se nesmí udìlat pøed úspìšnou opravou

Hodnì zdaru Jindra :idea:

Uživatelský avatar
pole
Příspěvky: 1487
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#11 Příspěvek od pole »

Nebol by to problem pospajat tenkymi drotikmi. Napajkovat na dosku sa to v pohode da ale ako to pripajkujem na skleneny display? Nevie niekdo ako sa da realizovat kontakt sklo kov?

Inak ta polska stranka je daky navod alebo len ponuka sluzby ( vyrobne tajomstvo) Po polsky mi to moc nejde :)
DIKY

Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 262
Registrován: 25 bře 2004, 01:00
Bydliště: Most

#12 Příspěvek od Jindra »

Návod tam není je to ukazka že to lze opravit a kontakt na autora.

Jindra

Uživatelský avatar
Bady
Příspěvky: 15
Registrován: 04 srp 2005, 02:00

#13 Příspěvek od Bady »

No hlavně základ bude sehnat ten plochý kabel co se da přilepit na LCD, jinak myslím ža každá další snaha je bez něj marná. Já chci kabel aůůůůůůůůůů.
Přece není možné, že by nešel sehnat

Uživatelský avatar
pole
Příspěvky: 1487
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#14 Příspěvek od pole »

Kabel sa este da ale ako ho tam prilepis.
Inak dakedy davnejsie som nasiel na nete firmu co vyraba plosne jednoucelne klavesnice na zakazky. Ta pouziva takyto foriovy kabel. Mozno oni by vedeli

Uživatelský avatar
pole
Příspěvky: 1487
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#15 Příspěvek od pole »

Tak ako na ten LCD, poradte

Odpovědět

Zpět na „Autorádia“