Výběr TV tuneru

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
agnus
Příspěvky: 63
Registrován: 08 črc 2005, 02:00

Výběr TV tuneru

#1 Příspěvek od agnus »

Poraďte -chci koupit hybridní TV tuner do PC, radili mi Leadtek, našel jsem si verze 1800, 2000, novější 2300, 3200. Moc velké rozdíly mezi nimi nevidím, má s nimi někdo zkušenost? Nebo s jinými značkami?

Uživatelský avatar
Honza_dy
Příspěvky: 2172
Registrován: 20 srp 2004, 02:00
Bydliště: Brno-venkov

#2 Příspěvek od Honza_dy »

Mám Leadtek DTV 2000H funguje dobře, jen je potřeba věnovat trochu času nastavení a odladění aplikace. Na fórech na něj dost nadávají, ale většinou jsou to chyby které se dají vychytat. Jediná negativní vlastnost je horší citlivost tuneru. Bydlím 20km od Brna, multiplex chytám na pokojovou anténu. Bohužel na tu samou anténu chytil settopbox MASCOM MC 1000T i rakouský multiplex, v PC nemám šanci. Jinak nahrávání, zapnutí/vypnutí PC je OK. DO funguje i na PowerDVD. Za ty prachy spokojenost.

Uživatelský avatar
Insanity
Příspěvky: 37
Registrován: 15 bře 2008, 01:00
Bydliště: Ostrava a přilehlé okolí

#3 Příspěvek od Insanity »

Leadtek DTV1800H (jenze tu starsi verzi, cx88+intel), citlivost je lepsi nez u 2000, taky mi chvilku trvalo nez jsem vychytal par musek, ale opravdu nic hrozneho.
P.S u Leadteků se DO (jakýkoliv typ DO CoolCommand) dá použít na ovládání celého PC.. utilitka se jmenuje WF remote controler...(něco málo přes 100kB, neinstaluje se a funkce tlačítek si definuješ sám, jde s tím psát(jako na mobilu), ovládat myš, přiřadit klávesové zkratky, systémové příkazy, vypnout a zapnout PC,monitor atd...jednou jsem s tím hrál starého DOOMa :))

to.tak

#4 Příspěvek od to.tak »

Urèitì se vyhni trio kartì LifeViev Líbilo se mi, že má analog,digitál i satelit,(a rádio jako bonus) ale ta potvora má šílený nároky na kvalitu signálu. Jinak strašnì zrní. Chtìl bych vidìt borce, co to rozchodil na tu 10cm prutovku, co k tomu dávají.

Uživatelský avatar
Honza_dy
Příspěvky: 2172
Registrován: 20 srp 2004, 02:00
Bydliště: Brno-venkov

#5 Příspěvek od Honza_dy »

Insanity píše: P.S u Leadteků se DO (jakýkoliv typ DO CoolCommand) dá použít na ovládání celého PC.. utilitka se jmenuje WF remote controler...(něco málo přes 100kB, neinstaluje se a funkce tlačítek si definuješ sám, jde s tím psát(jako na mobilu), ovládat myš, přiřadit klávesové zkratky, systémové příkazy, vypnout a zapnout PC,monitor atd...
Byl bys ochoten mi tu utilitku poskytnout? Hledal jsem to na netu, ale nikde nic :nevim:

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od stepa »

:D Ó jak je google vsemocny:
http://www.pctuner.ru/page-id-518.html

Uživatelský avatar
Honza_dy
Příspěvky: 2172
Registrován: 20 srp 2004, 02:00
Bydliště: Brno-venkov

#7 Příspěvek od Honza_dy »

Tisíceré díky :pray: To je zajímavý, seděl jsem u pana Googla minimálně půl hodiny a nepodařilo se mi najít jedinou zmínku o tomhle prográmku :(

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od stepa »

Honza_dy píše:Tisíceré díky :pray: To je zajímavý, seděl jsem u pana Googla minimálně půl hodiny a nepodařilo se mi najít jedinou zmínku o tomhle prográmku :(
Nj, ta produktivita prace :D , ja to mel za 2 minutky. Rado se stalo.

Uživatelský avatar
Insanity
Příspěvky: 37
Registrován: 15 bře 2008, 01:00
Bydliště: Ostrava a přilehlé okolí

#9 Příspěvek od Insanity »

zacinam verit, ze Google ma vice verzi... :D

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#10 Příspěvek od robo »

Doted jsem mel od Leadtek tv kartu DV 2000. Ale je analog. A ja chtel prijimat DBV-T. Tak jsem koupil DTV 1800 Hybrid. Jenze to nechtelo sezrat ovladace. Ani z cd ani nove. Takze vymena za DTV 2000 Plus Hybrid. Tam uz instalace probehla korektne. S citlivosti to nebude tak spatne. Matka ma tv asi 2 metry od okna. A na tv ma polozeny settopbox. Sleduje vsechny muxi krome testu HD. Obraz jede, tu a tam to zakostickuje. K tomu je pripojena antena se zesilovacem 40dB zesileni. Zkusil jsem tam 3 kousky DBV-T prijmacu, a tenhle chytil vsechny muxi. Ja mam pocitac ve vedlejsi mistnosti, na opacne strane, pres 5 metru od okna. Na pc mam antenu Hama se zesilenim 35dB. A jedou vsechny muxi i HD, tam se mi ale delaji kosticky. Zatim.
Tu a tam musim malinko otocit antenou. Sice se mi nedelaji kosticky ale obraz se skube. Nevim jestli nestiha pc. Mam proc Athlon 2600+, 1GB pamet.Vzhledem k tomu ze pc je samo o sobe zdrojem ruseni a antena je na pc, to jede to bezvadne.
Jeste by me zajimalo jak nastavit a odladit aplikaci aby to bylo uplne ok. Prosim Honza_dy o info.

Uživatelský avatar
Honza_dy
Příspěvky: 2172
Registrován: 20 srp 2004, 02:00
Bydliště: Brno-venkov

#11 Příspěvek od Honza_dy »

O co bys měl konkrétně zájem? Budeme to kdyžtak řešit přes PM at nezas....me fórum.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#12 Příspěvek od p32 »

Insanity píše:zacinam verit, ze Google ma vice verzi... :D
Ano, google má opravdu více verzí, ale stačí jen rozlišit koncovku COM nebo CZ a dějí se divy.

Uživatelský avatar
Honza_dy
Příspěvky: 2172
Registrován: 20 srp 2004, 02:00
Bydliště: Brno-venkov

#13 Příspěvek od Honza_dy »

p32 píše:Ano, google má opravdu více verzí, ale stačí jen rozlišit koncovku COM nebo CZ a dějí se divy.
Obávám se, že ať použiju jakoukoliv koncovku stejně vždycky skončím na google.cz :?

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#14 Příspěvek od p32 »

Tomu věřím (chce to asi udělat pucung v pc). Mě to je bez problémů a jsou to fakt rozdíly ve vyhledání i s nevhodnou posloupností hledaného textu. Možná jsou fígly v prohlížeči.

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#15 Příspěvek od forbidden »

Mam Leadtek WinFast PxDVR3200 H a naprosta spokojenost. Tady mas nejaky parametry.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“