Prosím všechny o radu - DVD pøehrávaè JVC

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
irena

Prosím všechny o radu - DVD pøehrávaè JVC

#1 Příspěvek od irena »

Prosím Vás všechny o jakoukoli radu èi pomoc - mám DVD pøehrávaè JVC XV N-33 a sbírám jen originální DVD. Z vìtšího poètu DVD jsem zjistil, že u nìkterých diskù se po vložení do pøehrávaèe ozve PØÍMO z PØEHRÄVAÈE (ne z reproduktorù nebo TV) hluboký, vrèivý zvuk. Pøímo v momentì, kdy disk "najede", se tento nepøíjemný tón ozve a provází pak celou hrací dobu disku (obraz je v naprostém poøádku). Po dùkladné "inventuøe" všech mých DVD jsem zjistil, že to dìlá u diskù, u nichž neexistuje žádné pojítko - nebo já jsem ho aspoò nezjistil. NEDÌLÁ to u DVD z Paramountu, Columbie... zato u dvojdiskového vydání HANNIBALA se tenhle zvuk ozve jen u prvního DVD, u druhého ne, u oboustranného DVD "IT" z produkce Warners mi to dìlá na obou stranách, atakdále...Prozatím mi nikdo neporadil, jak mám postupovat dále, jak se mám odpíchnout, abych vùbec vìdìl, CO reklamovat - jestli DVD nebo pøehrávaè...setkali jste se tím nìkdo? Prosím poraïte, jsem vážnì bezradný a každý jenom kroutí hlavou. irenavolna@fifejdy.cz

Uživatelský avatar
Dikobraz
Příspěvky: 910
Registrován: 17 říj 2004, 02:00
Bydliště: Ostrava

DVD

#2 Příspěvek od Dikobraz »

ahoj
řekl bych ,že některé disky máš jemně nevyvážené , něco podobného se mi stávalo v DVD mechanice v počítači, tak jsem ji reklamoval a druhá už to nedělá.

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “