Satelit

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
pavels
Příspěvky: 150
Registrován: 30 lis 2005, 01:00

Satelit

#1 Příspěvek od pavels »

Dobry den.Mel bych takovy dost blby dotaz.Chtel bych si koupit digitalni satelit.Poradite mi nekdo prosim nejaky typ a znacku?Abych mohl sledovat treba MTV a abych mohl pouzit Czech TV link a moznost aktualizace firmware z PC,s modulatorem UHF.Dekuji moc za informace.

Uživatelský avatar
jopein
Příspěvky: 413
Registrován: 07 črc 2005, 02:00
Bydliště: Kostelec na Hané

#2 Příspěvek od jopein »

http://www.omko.cz/index.php?subidm2=CZ ... bl2=0&vw=0
můj tip je:
TechniSat DIGIT CCI 2
Zatím chodí bez problémů

Uživatelský avatar
pavels
Příspěvky: 150
Registrován: 30 lis 2005, 01:00

#3 Příspěvek od pavels »

Dobry den.Tento model se mi libi.Chtel bych se jeste zeptat co bych vsechno k nemu potreboval,abych mohl sledovat astru a eurobird?Dekuji za kazdou radu

Uživatelský avatar
jopein
Příspěvky: 413
Registrován: 07 črc 2005, 02:00
Bydliště: Kostelec na Hané

#4 Příspěvek od jopein »

no ještě se zeptám na co ten Eurobird?
nebo tak ,jaké program chceš přijímat?

Uživatelský avatar
mirekv
Příspěvky: 23
Registrován: 07 zář 2005, 02:00

#5 Příspěvek od mirekv »

pavels má asi na mysli příjem Czechlinku+Astra. Dnes je to možné pomocí multifocusu + Diseqc při použití LNB s menším průměrem, aby se vešly vedle sebe. jopein, znáš typy?

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#6 Příspěvek od RadekB »

Muj favorit je nejaky z Emtechu (3000CR nebo 200CR). Pro sledovani ASTRY + EB (nebo spis ASTRY 3A ???) budes potrebovat 2 konvertory, parabolu, drzak na multifokus a Diseqc prepinac.
Financne asi takto - 2x LNB = 2x350Kc, Drzak cca 250Kc, Diseqc 2/1 - od 260Kc, parabola aspon 80cm, ty LNB jsou dost blizko sebe a na 60cm se nekdy proste nevlezou, cena kolem 950Kc
Prijimac dle libosti. Emtechy mam rad pro jednoduchou obsluhu a vysokou spolehlivost, maji i modulator.

Uživatelský avatar
jopein
Příspěvky: 413
Registrován: 07 črc 2005, 02:00
Bydliště: Kostelec na Hané

#7 Příspěvek od jopein »

mirekv píše:pavels má asi na mysli příjem Czechlinku+Astra. Dnes je to možné pomocí multifocusu + Diseqc při použití LNB s menším průměrem, aby se vešly vedle sebe. jopein, znáš typy?
Už se to prodává , ale ještě jsem to nezkoušel:

http://www.omko.cz/index.php?pg=2l0&uid ... bl2=0&vw=0

http://www.omko.cz/index.php?pg=1l0&uid ... bl2=0&vw=0

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#8 Příspěvek od RadekB »

Jestli myslis ten monoblok, neni to spatne, ale - odejde jen LNB, vyhodis to cele. Druha vec je, jak se bude ten Diseqc chovat s ruznymi prijimaci, preci jen s ruznymi prepinaci jsou casto problemy a dalo me dost prace, nez jsem si vybral typy prepinacu, ktere jsou bezproblemove.

Uživatelský avatar
jopein
Příspěvky: 413
Registrován: 07 črc 2005, 02:00
Bydliště: Kostelec na Hané

#9 Příspěvek od jopein »

RadekB píše:Jestli myslis ten monoblok, neni to spatne, ale - odejde jen LNB, vyhodis to cele. Druha vec je, jak se bude ten Diseqc chovat s ruznymi prijimaci, preci jen s ruznymi prepinaci jsou casto problemy a dalo me dost prace, nez jsem si vybral typy prepinacu, ktere jsou bezproblemove.
To byla odpověď pro mirekv.
Já zatím montuju dva konvertory dvě paraboly a přepínač.

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “