Chybné znaky

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Mondeo
Příspěvky: 6
Registrován: 21 pro 2007, 01:00
Bydliště: Mimoň

Chybné znaky

#1 Příspěvek od Mondeo »

Zdravím,včera jsem měnil vnitřní baterii,nastavil jsem Bios,párkrát si zkusil vypnout a pak i restartovat počítač a všechno bylo v pořádku.Dneska ráno po zapnutí,mi naskákali místo českých popisů pod ikonkami na ploše ale i na liště a vlastně všude kromě internetu různé kostičky šipky čárky tak nějak nevím co s tím. Dík za rady Roman 8-)

Uživatelský avatar
DKL
Příspěvky: 377
Registrován: 11 bře 2004, 01:00
Bydliště: Sever jižní Moravy

#2 Příspěvek od DKL »

Tohle asi nebude souviset s výmìnou baterie, nepodaøilo se ti nìkde pohnout s nìjakým chladièem anebo zabrzdit nìèím ventilátor? Zamìø se hlavnì na videokartu, poøádnì s ní ve slotu pohýbej a dobøe zatlaè do desky.

Uživatelský avatar
Mondeo
Příspěvky: 6
Registrován: 21 pro 2007, 01:00
Bydliště: Mimoň

#3 Příspěvek od Mondeo »

Samozřejmě to zkusím,jen mě právě zarazilo,že to včera šlo a to jsem to vyzkoušel asi 10krát,ventilátorů tam mám sedum tak se kouknu.Je divný,že internet chodí akorát tady jsou písmena trochu tlustější.Roman 8-)

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#4 Příspěvek od RadekB »

To spis vypada ze mas poskozeny nebo vymazany font. Zkus nastartovat v nouzovem rezimu.

Uživatelský avatar
Mondeo
Příspěvky: 6
Registrován: 21 pro 2007, 01:00
Bydliště: Mimoň

#5 Příspěvek od Mondeo »

No tak výsledek byl po několika hodinovém marném pokusu o opravu zcela jasný:přeinstalace počítače,takže příjemně strávená neděle :? Ještě pořád dolaďuji,na to co to mohlo způsobit jsem nepřišel.Roman 8-)

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“