vyslo uz PE AR 6/2008 ?

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
pahreba
Příspěvky: 65
Registrován: 24 úno 2006, 01:00
Bydliště: 10km od Žiliny

vyslo uz PE AR 6/2008 ?

#1 Příspěvek od pahreba »

neviete ci uz vyslo toto cislo PE AR 6/2008? lebo mam predplatne a zatial mi nic neprislo a vacsinou tak chodieva zaciatkom mesiaca

Uživatelský avatar
renda15
Příspěvky: 624
Registrován: 05 lis 2005, 01:00
Bydliště: Liberec

#2 Příspěvek od renda15 »

už ho mám asi týden, koupen v trafice

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#3 Příspěvek od Crifodo »

taky mi občas kdysi sem tam někdo předplacený časopis ukradl, nejhorší v tomto ohledu býval Mladý svět.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 2633
Registrován: 14 lis 2006, 01:00

#4 Příspěvek od Radix »

Ten ještě vychází?

Uživatelský avatar
galjo
Příspěvky: 1352
Registrován: 15 črc 2005, 02:00
Bydliště: záp.slovensko

#5 Příspěvek od galjo »

To ešte kupuješ ?? polovička reklamy a ked je tam niečo tak len propagácia sukromných výrobcov programov.

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#6 Příspěvek od Crifodo »

Radix: psal jsem o čase minulém, tištěné časopisy nekupuju asi tak 15 let, k tomu Mlaďáku ještě dalších 12 přidej :D

Časopisy z oblasti PE, AR, ST mě plynule přestaly zajímat jednak právě kvůli té reklamě, jednak proto že jejich odborný obsah začal připomínat vodou napitou vatu, jednak pro děsivou grafickou úpravu a množství věcných i gramatických chyb.
Možná sem tam o něco přicházím, ale nechce se mi v tom balastu to hledat. Starých ročníků AR si naopak čím dál víc vážím :wink:

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#7 Příspěvek od mi-ro »

Mě šokovali když v jednom z výše uvedených titulů byl návod na stereo zesilovač a na jedný celý straně DSP pravého kanálu (pro jistotu 2x zvětšený) a na druhý straně naprosto stejný obrázek s popisem že se jedná DSP kanálu levého :( a na další staraně text který by se vešel na 1/4 strany ale graficky upravený a roztažený. Redakci jsem i napsal-bez odpovědi.
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
jasin
Příspěvky: 1440
Registrován: 22 úno 2005, 01:00
Bydliště: Kunratice u Prahy

#8 Příspěvek od jasin »

Tak to byl AR, PE to nedělá. AR tak hrozně upadl, že v něm jsou články převzaté z internetu a odjinud, jenže skutečný pramen není nikdy uveden. Plošné spoje jsou splácané, zbytečně dvouvrstvé a hlavně s prokovenými dírami. Navržené pro strojní vrtání na souřednicové vrtačce (pro ruční vrtání chybí záchytné body) jsou takové předlohy pro amatéra k ničemu a profík je nepotřebuje. Pro koho vlastně ten časopis je, je záhadou.
Asi má odradit začátečníky od bastlení. To se mu daří.
Svět vypadá dobře jen při pohledu přes koňské uši.

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od Jenys »

Včera jsem koupil Amáro 6/2008 a co je potěšitelné....je tam dost návodů i s DPS, ale nejsuprovatější je, že tam nejsou reklamy :lol:
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“