Vypínání PC...

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ferda136
Příspěvky: 54
Registrován: 27 čer 2007, 02:00

Vypínání PC...

#1 Příspěvek od ferda136 »

Ahoj, zdravím. Mám problém při vypínání přez Windows (nabídka start - vypnout počítač - vypnout). Někdy se vypne, někdy ne, musím vypnout vypínačem na bedně, co by to mohlo dělat? Virus tam žádnej nebyl. Dnes jsem dokonce system smáznul a nainstaloval znova a bez účinku, opět někdy se PC nevypne, CO S TÍM??? díky za každou radu...
(jo mám Windows XP profesional SP2)

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#2 Příspěvek od rezis »

Jestli pise nyni muzete PC vypnout tak staci ve vlastnostech napajeni zapnout vylepsene rizeni spotreby.
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
MOTOROLA
Příspěvky: 260
Registrován: 26 úno 2005, 01:00

#3 Příspěvek od MOTOROLA »

Pokud používáš AVG8,tak se ti může stát že to dělá právě on.Setkal jsem se s tím u několika pc.

Uživatelský avatar
ferda136
Příspěvky: 54
Registrován: 27 čer 2007, 02:00

#4 Příspěvek od ferda136 »

nic nevypisuje,...vše probíhá "skoro" normálně, modrá obrazovka kde se objeví postupně - " opdhlašování uživatele - ukládání nastevení - vypínání", ale nevypne a u toho hlášení zůstane. musím vypnout ručně...

Uživatelský avatar
ferda136
Příspěvky: 54
Registrován: 27 čer 2007, 02:00

#5 Příspěvek od ferda136 »

AVG nepoužívám, mám Avast! 4.8 home edition, celý roky v pohoděm teďka to začlo "blbnout"...

Uživatelský avatar
MOTOROLA
Příspěvky: 260
Registrován: 26 úno 2005, 01:00

#6 Příspěvek od MOTOROLA »

Použij např.: Advanced WindowsCare V2 Personal . Opraví ti chyby v registrech a hromadu jiných věcí. Zdá se,že máš něco podělanýho v registrech.

Uživatelský avatar
Deny
Příspěvky: 102
Registrován: 23 zář 2004, 02:00
Bydliště: Severní Morava

#7 Příspěvek od Deny »

MOTOROLA píše:Použij např.: Advanced WindowsCare V2 Personal . Opraví ti chyby v registrech a hromadu jiných věcí. Zdá se,že máš něco podělanýho v registrech.
To je pravda. Měl jsem stejný problém, ale PC se vždycky vyplo, jen po různě dlouhých časech, někdy i 5 minutách. Opravný nástroj tomu pomohl a je to v poho.

Uživatelský avatar
Jancis1
Příspěvky: 470
Registrován: 05 srp 2005, 02:00

#8 Příspěvek od Jancis1 »

Ja som mal taký istý problém s PC, ktorý som si skladal sám. Niekedy sa vypol a niekedy nie. Mal som pamäť 2*256MB zapojené v dual chanel, ale pamäte neboli párované a to spôsobovalo tento problém. PC ináč fungovalo úplne bezchybne, žiadne zamŕzanie. Po prehodení pamätí PC odvtedy vypína dobre.

Uživatelský avatar
ferda136
Příspěvky: 54
Registrován: 27 čer 2007, 02:00

#9 Příspěvek od ferda136 »

Díky všem za rady, stáhnul jsem si "Advanced WindowsCare V2 Personal ", projel s ním PC, a už to maká jak má,...opravdu srdečné... DÍKY....ferda

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“