Po nazhaveni obrazovky zas problikava obraz

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
michellos
Příspěvky: 95
Registrován: 02 črc 2007, 02:00

Po nazhaveni obrazovky zas problikava obraz

#1 Příspěvek od michellos »

Zdravim myslel sem ze uz mam vyresenej problem s monitorem crt hyundai quest q770 ale dal nevim na co se zamerit. Na monitoru po zapnuti nenaskocil obraz ale vn trafo jelo ale obrazovka nezhavila. Pri mereni sem na 7v vetvi nameril jenom 5.5v a po vymene kondiku napeti sedelo a obraz nabehnul. Ted mi ale problikava obraz tak 3x za pul hodiny zhasne a hned se ve vterine rozsviti a to bez nejakeho klepani nebo prohybani desky. Vsechny naznaky studenych spoju i na desce obrazovky sem proletoval vymenil sem kondy v primaru i v sekundaru napeti sedi a porad to problikne. Neresil nekdo neco podobneho moc diky :wink:

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#2 Příspěvek od bu2520 »

zkusil bych snížit snímkovou frekvenci

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#3 Příspěvek od keemo »

Mne toto robila grafika na matičnej doske.akákoľvek iná grafika išla cez problémov.85 hz som z tej integrovanej nedostal,horko ťažko 70...

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od ZdenekHQ »

V tom monitoru odchází víc než jeden elyt. Musí se vyměnit hlavní v primáru, taky kolem vertikálu a moc nedupat, nebo se ten krám i tak rozpadne.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Mourek
Příspěvky: 1285
Registrován: 17 zář 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od Mourek »

No tyhle monitory to dělají ,mám to taky. Já mám to provedení "obalené obrazovky" , když se rozebere tak se rozloží a nejde rozebraný pořádně zapnout.A bliká. A viděl jsem to asi na dvou nebo na třech. Takže jsem ho tak nechal.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“