VCR AKAI VS-F430 EDG

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 8
Registrován: 15 úno 2005, 01:00

VCR AKAI VS-F430 EDG

#1 Příspěvek od jakub »

Vlastním VCR AKAI výše uvedeného typu a v podstatě ho používá moje žena k přehrávání kazet z videokamery. V poslední době špatně nahrává zvuk a po několika opravách z nichž poslední přišla na 950 Kč se nic nezměnilo a tak jsem ho odstavil. Žádná náhrada zatím nemá jeho jedinečné funkce a logiku seřizování, přehrávání a vyhledávání stopy. Proto bych byl rád, kdyby se někdo našel a poradil, jakou cestou se pustit. Na VCR funguje bezvadně vše, krom nahrávání zvuku. Jinde nahranou kazetu přehraje bez vady. :?

Uživatelský avatar
petyrekk
Příspěvky: 74
Registrován: 09 bře 2005, 01:00

#2 Příspěvek od petyrekk »

Nechci dělat chytrého,ale pokud jsi ho měl se stejnou závadou na opravě,tak tuto opravu reklamuj.Máš na to ,tuším,šest měsíců.V nejhorším případě Ti vrátí těch 950,- . 8O

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#3 Příspěvek od mi-ro »

Asi půjde o špatné nastavení audiohlavy, nemyslím kolmost ale svislý náklon a pásek v místě audiostopy nemá dokonalý kontakt. Toto nastavení má ale zásadní vliv na vedení páku po dráze. Doufám že je nová př. kladka-ta se mění nejdřív a pak se nastavuje. Taky nemusí jet předmagnetizace ale to by byl zvukovej humus a přepsaný (nesmazaný) obraz by byl duhovej. Vždyť to funguje jako kazeťák!! PS a zvuk už tuneru je OK??
..to bude jen ňákej odpůrek

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “