Domace kino ROADSTAR DVD-5103

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#2 Příspěvek od mi-ro »

Zamrzlejch DVD jsem už pár viděl a vzhlem k tomu že se jedná o DVD-PC mechaniku, jakýsi ovládací uPC , převodník a pulzní napáječ tak toho asi moc neuděláš.

minove

funguje 5:49

#3 Příspěvek od minove »

mno, pozeral som jedno SVCD a fungovalo to vsetko 5:49 a potom zmrzol...

Uživatelský avatar
kvantumer
Příspěvky: 44
Registrován: 28 úno 2005, 01:00
Bydliště: Zlin

Re: funguje 5:49

#4 Příspěvek od kvantumer »

zapoj ventilator na tvrdo na 12V ze zdroje, pak to pojede porad
/ je neuveritelne jak muze ventilatorek u zdroje, ochladit procesor na druhem konci
/napis v pripade problemu
Naposledy upravil(a) kvantumer dne 13 dub 2005, 21:42, celkem upraveno 1 x.

wiktor

#5 Příspěvek od wiktor »

jestli ti muzu poradit tak si kup lepsi znacku protoze tadle znacka se da srovnat s vietnamskou elektronikou je to peknej kram za par korun.

Uživatelský avatar
pit
Příspěvky: 176
Registrován: 21 bře 2005, 01:00

#6 Příspěvek od pit »

pokud ti po zahřátí nevyjede šuplík tak skutečně dochází k přehřátí zdroje

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#7 Příspěvek od mi-ro »

Bude to asi častá závada, zrovna mám na stole DVD nejakej NONAME-všechno stejný, za dva litry a občas si vpomene a obraz začne kostičkovat, zadrhávat až se zastaví úplně a někdy se resetne. Někdy ale běží třeba 2hodiny bez závady. Kdyby se to přehřívalo, ať už zdroj nebo uPC tak by to po sundání deklu mělo chodit né? A optika to taky nebude, to by to nešlo vůbec. Ale nevím jak dál

Uživatelský avatar
pit
Příspěvky: 176
Registrován: 21 bře 2005, 01:00

#8 Příspěvek od pit »

mi-ro píše:Bude to asi častá závada, zrovna mám na stole DVD nejakej NONAME-všechno stejný, za dva litry a občas si vpomene a obraz začne kostičkovat, zadrhávat až se zastaví úplně a někdy se resetne. Někdy ale běží třeba 2hodiny bez závady. Kdyby se to přehřívalo, ať už zdroj nebo uPC tak by to po sundání deklu mělo chodit né? A optika to taky nebude, to by to nešlo vůbec. Ale nevím jak dál
zkus jestli ti chodí optika po osce bez odporu bývá to někdy pěknej VÝDRB :upset:

Uživatelský avatar
boban1
Příspěvky: 5
Registrován: 04 čer 2005, 02:00

#9 Příspěvek od boban1 »

Zkontroluj filtrační kondenzátory na sekudnáru ve zdroji. Často bývají bez kapacity. Pak se přístroj chová naprosto nepředvídatelně. Stalo se mi to u Raodstaru i ELTA.

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “