VW Gamma CD vstup (opìt)

Poruchy, opravy, rady, návody (kromě návodů na UNLOCK !)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
liborek2005

VW Gamma CD vstup (opìt)

#1 Příspěvek od liborek2005 »

Poøídil jsem si autorádio VW Gamma Panasonic a doufal že k nìmu pùjde pøipojit discman nebo MP3 pøes vstup z Cd mìnièe.Tak to ale nefunguje - rádio nedetekuje CD mìniè a "nepustí" externí zdroj do zesilovaèe.Jedno z øešení by bylo použít PIC ale žádný zkušenosti s tím nemám-jsem naprostý laik i v oboru elektro.Tak jsem se rozhodl pøipojit vstup z MP3 namísto AM pásma.Poradíte mi prosím nìkdo "kam který dátek pøiletovat".?

Uživatelský avatar
DKL
Příspěvky: 377
Registrován: 11 bře 2004, 01:00
Bydliště: Sever jižní Moravy

#2 Příspěvek od DKL »

Kup si FM transmitter do servisní zásuvky a máš po problému a je to i s MP3 pøehrávaèem... http://www.evolve.cz/?nix=produkty&kate ... d_zbozi=13

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#3 Příspěvek od bu2520 »

kámoš co montuje rádia se kdysi zmiňoval o adaptéru na changer který pak umí cf karty a nevím jistě ale ještě jsem t oneviděl, prý je to běžná věc

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#4 Příspěvek od Standa99 »

Mam taky Gammu, kterou jsem chtel vylepsit vstupem misto AM rozsahu. Myslel jsem si, ze Gammy dodavaly jenom Sony a Blaupunkt. Mel jsem oba planky a Sony by takhle zapojit sel, ale Blaupunkt ne, protoze mel svab na FM-AM spolecny a z nej jeden NF vystup. To, ze je dodaval i Panasonic jsem netusil, takze to nevim.
Nakonec jsem se na to vyprd a koupil tohle http://www.blaupunkt.cz/autoradio/Autor ... -SD48.html na jednom e-shopu za nizsi cenu, nez je doporucena.

liborek2005

#5 Příspěvek od liborek2005 »

Tu variantu s FM vysílaèkou jsem odmítnul jako první.Jiný radio tam nevypadá vzhledové dobøe - tohle tam prostì sedí.Jde o Gamma IV.Nemáte alespoò nìkdo plánek?

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#6 Příspěvek od Standa99 »

Jak vidim tve druhe tema, ze shanis schema na Gammu IV, tak ja mel na mysli Gammu V.

Odpovědět

Zpět na „Autorádia“