Philips 46PP910A, výměna obrazovky

Poradna určená pro amatéry

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
gumickar
Příspěvky: 488
Registrován: 22 srp 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od gumickar »

Anonym píše:No a jsme u toho co jsem tak nějak čekal.Podle mě pokud je to vada obrazovky,tak to bude asi jen ta zelená,ostatní 2 budou v pohodě.Nevím jak ostatní kolegové,ale já měnil jinou než zelenou baňu jen jednou,jinak to byla vždy zelená.Je to asi tím že vlastně svítí nejvíc z celýho systému..Jenom pozor když budeš něco skoušet vyvaruj se vysazení vychylování,u projekčních baní stačí i jen pár vteřin bez vychylování a vypálí se stínítko.
PŘESNÉ :aplause:

Uživatelský avatar
vsetec
Příspěvky: 58
Registrován: 13 úno 2005, 01:00
Bydliště: Havířov

#17 Příspěvek od vsetec »

Dík za radu, určitě vyzkouším tu zelenou. Mám to v plánu příští týden proměřit. Mám na to celkem čas, obrazovky budou až po novém roce, takže jsem je ještě neobjednával. Jarda

Uživatelský avatar
mirdo8
Příspěvky: 300
Registrován: 27 pro 2004, 01:00

#18 Příspěvek od mirdo8 »

Chalani nemate niekto schemu tohoto TV,lebo nejde vobec a opravujem to prvy krat,zdroj je dobry

masar
Příspěvky: 12295
Registrován: 03 pro 2005, 01:00

#19 Příspěvek od masar »

Schema najdeš třeba zde :wink:

Uživatelský avatar
mirdo8
Příspěvky: 300
Registrován: 27 pro 2004, 01:00

#20 Příspěvek od mirdo8 »

Caute,chcem sa spytat ci sa maju po vymene tie obrazovky nastavovat mechanicky,alebo staci to nastavit s tymi trimrami pod prednym panelom.Alebo oboje,lebo nemam s tym skusenosti-samozrejme s generatorom

Uživatelský avatar
mirdo8
Příspěvky: 300
Registrován: 27 pro 2004, 01:00

#21 Příspěvek od mirdo8 »

mirdo8 píše:Caute,chcem sa spytat ci sa maju po vymene tie obrazovky nastavovat mechanicky,alebo staci to nastavit s tymi trimrami pod prednym panelom.Alebo oboje,lebo nemam s tym skusenosti-samozrejme s generatorom
Trocha som to asi zle stilizoval- s generatorom mam skusenosti ale s vymenou obrazoviek nie.A nemate niekto Code error pre tento TV-Chassis-SFL1-PTV AB

Odpovědět

Zpět na „Televizory, monitory a projektory - PORADNA pro amatéry a začátečníky“