Bezdrotova mys

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#16 Příspěvek od rnbw »

Pomoze ti to v tom, ze dalsi Genius si uz nekupis :D Bezdrotove mysi nepouzivam, ale viem, ze Logitech a Microsoft maju zivotnost podstatne dlhsiu.

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od hafca »

K tomu notebooku jí potřebuju. Už takhle je k němu moc kabelů. Ale je fakt, že Genius už nikdy. :evil: Budu koukat po něčem co má lepší výdrž a dosah. Jen nevím kde a po čem mám koukat. :D
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#18 Příspěvek od Crifodo »

Microsoft Optical Wireless Mouse 2.0A, články Energizer 1700 mAh. V té myši jsou asi paralelně, chodí to i na jeden. Myš přestává komunikovat při asi 800 mV, i když červená led pořád svítí jako blázen.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od ZdenekHQ »

workhard píše:Mě by zajímalo,co má Crifodo za aku,moje Ni-MH do foťáku jsou po 4 měsících k nepoužití,i když je plně nabité hodím jenom do šuplíku :wink:
A používáš na ně nějakou super extra fofr nabíječku, že ?
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#20 Příspěvek od keemo »

je mi podstatne fuk ze ci je genius smejd...na to browsenie netom a kancelarsku robotu upe vyhovuje...urobi taku istu sluzbu ako ine mysi.a pre zaujimavost-je to uz asi piata mys za celu tu dobu co mam doma komp,zacinal som s AMD 133 MHz a mys tam bola myslim netmouse pro...nikdy som nemenil mys z toho dovodu ze by bola pokazena...proste chcem nieco torsku novsie...

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#21 Příspěvek od rnbw »

Ja zase neposudzujem mys podla toho, ci je nova alebo stara, ale podla toho, ci je dobra alebo zla. A zatial kazdy Genius, ktory som mal v rukach, bol zly - divne tlacidla, divne koliesko, zla citlivost, v pripade optickych mysi poskakovanie kurzoru (to je vec, ktoru neznesiem).

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#22 Příspěvek od ZdenekHQ »

Na optickou myš od Geniusu a poskakování kurzoru jsem konečně našel správnou podložku - nevím, jak to popsat, ale je to žlutej(beeeéžovej) hrubej papír, jakoby ručně dělanej a s "mřížkou" ve stylu pergamenu. Nepotí se na tom ruka, myš poslouchá na slovo a až se ošoupe (papír) či už je totálně popsanej poznámkama, jednoduše z hromádky vytáhnu další....
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#23 Příspěvek od keemo »

zdenek:ja mam normalnu molitanovu s latkou navrchu a pohoda...latka sa uz sice supe-uz mam asi tretiu podlozku takuto...rozmyslam ze si kupim taku tu gulatu s tou gelovou opierkou,ta sa uz supat nebude...a stoji 120 korun to ma nepolozi:)kedysi som mal ako podlozku euroobal,taky ten matny s dvoma-troma papiermi vo vnutri prilepenu o stolik a uplne super...
nikdy som nemal problem az na jednu taku podlozku ktora ma taky priehladny povrch,vrubkovany a pod tym je taky ten meniaci sa obrazok...na tom to robi kadeco ale s tym som pocital ked som ju kupoval:)takze nieje vada v mysi,proste ten povrch tu mys zblbne...ako keby som ju dal na sklo...

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#24 Příspěvek od ZdenekHQ »

Mě se na těch komerčních vždycky při delší práci potila ruka, tak jsem si na ně tak dlouho dával papír, až jsem podložku zahodil....
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#25 Příspěvek od workhard »

Mám tady v dílně optického Geniuse,vytáhl jsem ho na SD z kontíku s elektronikou,vypadá jako kdyby s ním hrál někdo fotbal,jezdím s ním jen tak po stole a maká OK. Kurzor neskáče,tlačítka normální,kolečko taky. Asi povedenej kousek :wink:
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#26 Příspěvek od robo »

Ja mam koupenej set v Tescu. Za tusim 499. A s baterkama nemam problem. Mam tam nabijeci. Vydrzi tam asi mesic. Kdyz je nejakou chvilku v klidu tak se myska uspi. Kdyz dojdou baterky, jedna dvojka je nabijeci tu dam do nabijecky. A do mysky dam alkalicke. Za ctyri hodky jsou nabite. Normalni alkalicke schovam, vratim tam nabite baterky a hotovo. V klavesnici ani nevim ze nejake baterky tam mam, ty tam jsou snad pul roku. Jen co me trosku mrzi, ze ten potisk na klavce neni az tak kvalitni.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#27 Příspěvek od rnbw »

Co by si chcel z Tesca... Klavesnicu mam Hyundai z roku 1993 a popisy klaves su ako nove - nie je tam ani naznak opotrebovania (akurat tam boli dorobene slovenske znaky - tie zliezli). Raz za cas ju celu vycistim liehom a vyzera ako nova.

Uživatelský avatar
DYSPLEY
Příspěvky: 8
Registrován: 17 črc 2007, 02:00

#28 Příspěvek od DYSPLEY »

Dobrý den. Nevíte kde se dá sehnat součástka s tím zeleným kolečkem? Je to snímač kolečka bezdrátové myši "labtec".



http://sweb.cz/Karel.Klasterka/

Uživatelský avatar
Jessy
Příspěvky: 87
Registrován: 29 dub 2007, 02:00

#29 Příspěvek od Jessy »

hafca píše:To mi v tuhle chvíli moc nepomohlo. :lol: Když už, tak tip na něco lepšího. :wink:

Zdar, asi mes maám od microsoftu, je mensia ako klasická a fachčí na 1 AAA. Tiež som nechcel kôli výmene bat., ale vraj by mala vydržať pol roka, tak uvidíme

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#30 Příspěvek od Artaban001 »

kdysi jsem používal jakejsi nonejm šmejd, který byl napájen magnetickou indukcí z podložky. Příbalový CD umožňovalo i používání druhýho kolečka jako "lupy". V Myši nejsou baterie, akorát mimo podložku nefunguje - RFID systém. Myš te´funguje jinde k plné spokojenosti dodnes

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“