otázka-problém

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

otázka-problém

#1 Příspěvek od keemo »

zdravim:) mam taku otazku-uz niekolko dni mam problem sa sem dostat pred obedom...proste to vzdy skonci chybovou hlaskou v exploreri...ostatne stranky idu v poriadku...poobede uz tento problem nemam..robi to este niekomu inemu abo sa moj provider nudi a hra sa??

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 2633
Registrován: 14 lis 2006, 01:00

#2 Příspěvek od Radix »


Uživatelský avatar
helios
Příspěvky: 2914
Registrován: 08 srp 2007, 02:00
Bydliště: Tryskáčovo na Záhorí.

#3 Příspěvek od helios »

keemo píše:zdravim:) mam taku otazku-uz niekolko dni mam problem sa sem dostat pred obedom...proste to vzdy skonci chybovou hlaskou v exploreri...ostatne stranky idu v poriadku...poobede uz tento problem nemam..robi to este niekomu inemu abo sa moj provider nudi a hra sa??


Mne sa dnes o 14-tej nedokázala načítať stránka ani za 12 minút, potom som to vzdal. :cry:
Keď Vám hodia pod nohy polená, zakúrte s nimi.

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#4 Příspěvek od Mysteri »

Cez deń sa mi to nestáva, ale po 23:00 bez prihlasovania O.K., ale akonáhle sa prihlásim, tak koniec! Odoslanie príspevku = 1-3min. listovanie:1-2min. Dnes som odosielal SZ jednému členovi, čakal som 6 minút /cigareta zapálená, 1dcl červ. vína odpité, cigareta dofajčená/, a na monitore žiadná zmena! Prešiel som na inú www., okamžite som bol pripojený, vraciam sa späť sem, a ako-tak to teraz ide. Len teraz som zvedavý, ako dlho bude odosielaný tento môj príspevok. Víno ešte mám :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#5 Příspěvek od keemo »

aha no vidim ze potom to nieje chyba u mna...a tak teda dakujem za ozrejmenie situacie:)

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#6 Příspěvek od BOBOBO »

Také mám problémy s připojením . bobobo

Uživatelský avatar
DolfiG
Příspěvky: 375
Registrován: 25 kvě 2008, 02:00
Bydliště: Prešporok

#7 Příspěvek od DolfiG »

Začína to byť výrazne horšie, ako u niektorých najväčších slovenských bánk ráno pri internetbankingu ... A to je už čo povedať !!!

Pozrel sa reálne niekto aj na železo servera, či to aj ono nebrzdí ...?

Uživatelský avatar
DolfiG
Příspěvky: 375
Registrován: 25 kvě 2008, 02:00
Bydliště: Prešporok

#8 Příspěvek od DolfiG »

Odozva pripojenia na Elektro bastlírnu je teraz neskutočné zúfalstvo ...

jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#9 Příspěvek od jandu »

Napodiv dnes mi to pripojilo takmer okamžite. Že by zlepšenie?
Elektronické súčiastky fungujú za pomoci dymu. Ak dym unikne, prestanú fungovať.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“