microvlnka sencor SMW 3317

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
cyberspy
Příspěvky: 266
Registrován: 09 črc 2006, 02:00
Bydliště: nové zámky, SR
Kontaktovat uživatele:

microvlnka sencor SMW 3317

#1 Příspěvek od cyberspy »

prosim vie mi niekto poradit ked zapojim microvlku do siete vyzerá že vobec nefunguje displey je vypnutý a na nic nereaguje ale ked otvorým dvere tak sa svetlo rozviety a tanier sa pomali začne točit ... vie mi prosim niekto poradit co sa stim dá robit aby to nejako fungovalo
AMD Athlon
www.pctuning.sk

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#2 Příspěvek od mi-ro »

Od kláves ti asi neporadím, zdá se že trouba má hokej v ovládání a motor talíře jede přes žárovku. Raděj se do toho nehrň protože pokud by se ti podařilo obejít bezpečnostní spínače a spustil to při otevřenejch dveřích, to by byl prů.er!! Tipuju to na závadu po blesku do vedení..nebo ne?
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
cabernet
Příspěvky: 2775
Registrován: 26 lis 2005, 01:00

#3 Příspěvek od cabernet »

Skontroluj napajaci transformator.

Uživatelský avatar
cyberspy
Příspěvky: 266
Registrován: 09 črc 2006, 02:00
Bydliště: nové zámky, SR
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od cyberspy »

mi-ro píše:Od kláves ti asi neporadím, zdá se že trouba má hokej v ovládání a motor talíře jede přes žárovku. Raděj se do toho nehrň protože pokud by se ti podařilo obejít bezpečnostní spínače a spustil to při otevřenejch dveřích, to by byl prů.er!! Tipuju to na závadu po blesku do vedení..nebo ne?
no raz sa mi stalo že bolo odstávka asi niečo opravovali a vypli prud a ked sa zapol tak už mikrovlnka nenaskočila
AMD Athlon
www.pctuning.sk

Uživatelský avatar
proel64
Příspěvky: 464
Registrován: 28 led 2007, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od proel64 »

Je zhorety ten maly trafacik co napaja elektroniku a nachadza sa rovno na doske ovladania...

Uživatelský avatar
zdenoeddie
Příspěvky: 2411
Registrován: 31 říj 2007, 01:00
Bydliště: uz len Presov :)
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od zdenoeddie »

proel64 píše:Je zhorety ten maly trafacik co napaja elektroniku a nachadza sa rovno na doske ovladania...
priklanam sa k tomu nazoru, vacsinou je to trafo na +/- 5V niekedy ma 2 sekundare (2x5V)

Uživatelský avatar
jano2
Příspěvky: 1748
Registrován: 28 pro 2006, 01:00
Bydliště: Orava,sever

#7 Příspěvek od jano2 »

Pochybujem,že trafo je zhorene,takmer vždy je istene poistkou vedla,alebo v trafe.Treba popozerat,,,

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od workhard »

Klidně může být zhorené,není to nic neobvyklého. Změř primár,jestli není přerušený.
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Odpovědět

Zpět na „Bílá technika“