Panasonic NV-SD25 nechce nahrávat

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Mirda
Příspěvky: 597
Registrován: 14 kvě 2004, 02:00
Bydliště: Vysočina

Panasonic NV-SD25 nechce nahrávat

#1 Příspěvek od Mirda »

Pánové nevím kde začít. VCR nejde naladit pořádně žádný program je to roztrhaný a tak to i nahraje. Stejně to nahrává i z jiného VCR nebo TV přez cinche. Přehrává to OK.

geco

#2 Příspěvek od geco »

Jsou to dobøe skryté smd cap. na ker. destièce.Výmìna je bezproblémová s odsávací pájkou zn. Denon a páj. stanicí 8-)

Uživatelský avatar
Mirda
Příspěvky: 597
Registrován: 14 kvě 2004, 02:00
Bydliště: Vysočina

#3 Příspěvek od Mirda »

geco píše:Jsou to dobře skryté smd cap. na ker. destičce.Výměna je bezproblémová s odsávací pájkou zn. Denon a páj. stanicí 8-)
Díky za tip. To smd cap. jsi myslel ty čtyři elyty?

Uživatelský avatar
veny
Příspěvky: 137
Registrován: 14 bře 2004, 01:00

#4 Příspěvek od veny »

Mirda píše:
geco píše:Jsou to dobøe skryté smd cap. na ker. destièce.Výmìna je bezproblémová s odsávací pájkou zn. Denon a páj. stanicí 8-)
Díky za tip. To smd cap. jsi myslel ty ètyøi elyty?
Je jich tam asi pìt,musí se nejdøív vyletovat keramická destièka,na ní jsou ty smd elyty. Já je tam nechávám a k nim paralelnì pøiletuju nové se stejnou hodnotou. :wink:

Uživatelský avatar
Mirda
Příspěvky: 597
Registrován: 14 kvě 2004, 02:00
Bydliště: Vysočina

#5 Příspěvek od Mirda »

Díky moc, už je to vyřešeno. Sehnal jsem jiný VCR s vadnou mechanikou- bylo to jednodušší.

213.29.69.215

#6 Příspěvek od 213.29.69.215 »

"Je jich tam asi pìt,musí se nejdøív vyletovat keramická destièka,na ní jsou ty smd elyty. Já je tam nechávám a k nim paralelnì pøiletuju nové se stejnou hodnotou. :wink:[/quote]"

8O TFUUUJJJ!!! Nenechal bych je tam ani za nic, teèe z nich totiž pìknì agresivní svinstvo...

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “