Co tomu říkáte ?

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

Co tomu říkáte ?

#1 Příspěvek od bu2520 »

nějak se mi tomu nechce věřit http://autohificlub.cz/forum/13/944692- ... kradezi-/0 ale už jsem nějaké triky viděl

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od stepa »

O tom uz jsem pred casem slysel. Ale neprehnal tech 1800 kV, vim ze tyhle paralyzery maji 300-500 kV.
...to co pisu nemyslim zle, ikdyz to tak muze vyznit...

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#3 Příspěvek od rnbw »

Polovica je fake. A jedna vec je auto otvorit, druha nastartovat. Imobilizer v kluci maju aj 10-rocne auta.

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#4 Příspěvek od bu2520 »

no což o to, bylo jasné, že elektronice moc nerozuměl , to bych mu toleroval, nakonec on t o krade neopravuje :-) Ale rozum se mi vzpírá některým věcem uvěřit. Např věřím tomu že při jednom pokusu z tisíce, může ten paralyzér zblbnout elektroniku ale takhle snadno, že se ten analní kolík dá nacpat do fuky mezi dveřma to asi cestujícím táhne na nohy, že ten magnet skrze plechové dveře ještě něčím pohne a pak ten dálkáč s kusem plechu no to fakt už nevím nevím

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#5 Příspěvek od EKKAR »

Můj názor:
- paralyzér pitomost,
- DO k TV pitomost,
- fekální zvon diskutabilní,
- magnet (v diskusi se dohadujou, "CO TO BYLO - ASI ŇÁKEJ MAGNET" - přitom kdo si pustí zvuk, tak hned první věta je "Tohle je jediný, co budem dneska potřebovat...NEODYMOVEJ MAGNET, k dostání za 250,-Kč v ŘEMPU...") je reálný,
- anální "vzrušovadlo" taky reálný - jak se pohne táhlo, snímače to berou jako pohyb vyvozený zámkem a odemknou centrál + vypnou alarm.

Nejlepší ochrana proti krádeži ODJETÍM (nechrání proti zvednutí auta popruhama na podvalník a odvezení) je skrytý individuálně nainstalovaný spínač, ovládaný nějakým nenápadným způsobem - třeba magneticky odložením nějakého nenápadného předmětu do palubní přihrádky nebo na palubní desku...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
mikollar
Příspěvky: 1406
Registrován: 26 pro 2004, 01:00
Bydliště: Košice - okolie

#6 Příspěvek od mikollar »

to s tym zvonom moze byt pravda, s nadrezanou tenisovou loptickou sa felda otvorit da a to je rovnaky princip

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#7 Příspěvek od EKKAR »

Jenže uříznutý tenisák nasadíš těsně kolem zámku - ten zvon má zhruba 10cm v průměru a utěsnit ho přes to madlo kliky je rozhodně blbost. Buď je moc velkej na samotný zámek, nebo moc malej na to, aby pokryl zámek i kliku najednou.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
mikollar
Příspěvky: 1406
Registrován: 26 pro 2004, 01:00
Bydliště: Košice - okolie

#8 Příspěvek od mikollar »

no to je pravda :) ale inak su to blbosti :D

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“