Skola-ja viem ze sa to uz preberalo

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od stepa »

Split píše:skoda ze nie je nejaka skola orientovana na plosne spoje...na tu by som siel hned...
Cela skola na plosne spoje? Snad ne! Pokud obor, tak neco az na urovni doktoranda, ale na bc/ing uz to dneska tezko najdes, je to celkem specificka a konkretni oblast.

Jeslti chces delat tohle, tak budes muset nejdriv prolezt mikroelektroniku(jak pise mihal) a potom se teprve k necemu takovemu dostanes. Tyhle "typci" se nazyvaji "analogari"...vsechno je totiz rucne vlastni hlavou, bez ucasti PC(umele inteligence), ta totiz jeste dneska vsechno nezvladne.

to mihal: pletes se...zadna chemicka a strojari...timhle se zabyva elektrotechnologie(najdes urcite na kazde lepsi VS)...to je ale otazka mechanicka a elektricka. Tazatel asi myslel navrh plosnych spoju.
...to co pisu nemyslim zle, ikdyz to tak muze vyznit...

Uživatelský avatar
Split
Příspěvky: 762
Registrován: 02 pro 2006, 01:00
Bydliště: Komárno

#17 Příspěvek od Split »

no jo navrh....to by bolo moc jednoduche...asi tu mikroelektroniku skusim...
Vsetko co sa da pokazit sa raz pokazi.

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od stepa »

Split píše:no jo navrh....to by bolo moc jednoduche...asi tu mikroelektroniku skusim...
Ale to je trochu jinej obor, nez silnoproud a trakce :wink:
...to co pisu nemyslim zle, ikdyz to tak muze vyznit...

Uživatelský avatar
Split
Příspěvky: 762
Registrován: 02 pro 2006, 01:00
Bydliště: Komárno

#19 Příspěvek od Split »

no jo..lenze aby som sa dostal k tomu oboru tak by som musel absolvovat 3 roky bakalara ktory by nbol priamo zamerany na silnoprud...potom je blizsie k druhej alternative odbor elektronika kde mam potom dalej v inzinierskom studiu na vyber meranie,mikroelektroniku,radioelektronika atd...to je na fei v ba...a mam to trochu blizsie ako zilinu...
Vsetko co sa da pokazit sa raz pokazi.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“