Mascom MC26W11

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Meridian_
Příspěvky: 12
Registrován: 06 zář 2008, 02:00

#16 Příspěvek od Meridian_ »

jo muze bejt......

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#17 Příspěvek od kokun »

Meridian_ píše:tak sypejte co za to......!!!!! kdyz je to takhle.....hamouni....
To není o tom "za kolik"?
To je o tom, že napřed musím "něco" dát, než tu budu "něco" chtít (a pokud nevíš, co je to "něco", tak je to ""know-how""!!!)

Honza

Uživatelský avatar
kozoka
Příspěvky: 1324
Registrován: 15 říj 2006, 02:00
Bydliště: Ostrava

#18 Příspěvek od kozoka »

Meridian_ píše:Zdravim schanim schema televizoru mascom MC26W11 ....nebo by mi postacilo schema zdrojove desky s oznacenim 05TA071B....hori mi zdrojova deska.....predem moc dekuji
To je uzatý uživatel :( Je to PT (Protec telra) 13K6
Kdyby ses podíval na o par dnů starší vlakno http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... ic&t=22905
dozvěděl by ses že LCD Mascom opravuje pouze centralní servis Ludvíček Praha.Schema nemám.Ale dava se to do různých levných značek tak možná někdo bude mít ale pochybuju. Servis býva většinou mizerný, s vyřazených kusů se mení přímo celé desky. Můžu ti poslat na mail schema zdroje Beko. Turecké zdroje sou osazovány stejnými díli a provedení totožné.
Naprostá Havarie :cry: Součastky naplácené na malé desce, žadné chlazení, po 10 min. se na to neda ani šahnout a nakonec se nafouknou všechny Elka a zhoří to celé. Na takové zdroje sem ani schéma nepotřeboval. Zhoří tam pojistka, nenapsal si důvod.
Co je tam ve zkratu??? Nejvíc tam odcházel Stby obvod IC FSD 200. Je to takový Hybrid se sedmi vývody. Jako skušený opravař CRTček, který se nyní pouští do LCD to najde :lol:

Uživatelský avatar
Meridian_
Příspěvky: 12
Registrován: 06 zář 2008, 02:00

#19 Příspěvek od Meridian_ »

jj ten obvod shorel taky a dneska jsem si nechal koupit novej...odesla mi pak jeste za mustkem dioda...to ja taky jeste presne nedokazu rict cim to je ze hori...dostal jsem to jiz vypalene...tak se to snazim dat doporadku...a chystam se zkusit tu desku pripojit...jsem zvedav co se stane..jinac tech nekolik stranek kde prodavaji nebo delaj jen servis jsem nasel ale i presto by se mi hodilo schema a radeji si to opravil sam nez spolehat na nejakej servis...

Návštěvník

#20 Příspěvek od Návštěvník »

Meridian_ píše:jj ten obvod shorel taky a dneska jsem si nechal koupit novej...odesla mi pak jeste za mustkem dioda...to ja taky jeste presne nedokazu rict cim to je ze hori...dostal jsem to jiz vypalene...tak se to snazim dat doporadku...a chystam se zkusit tu desku pripojit...jsem zvedav co se stane..jinac tech nekolik stranek kde prodavaji nebo delaj jen servis jsem nasel ale i presto by se mi hodilo schema a radeji si to opravil sam nez spolehat na nejakej servis...
Meridiane , Ty jsi buï sjetej , nebo úplnì blbej . Napsat tohle na server , kde je to prolezlé servisákama . Ivan

Uživatelský avatar
kozoka
Příspěvky: 1324
Registrován: 15 říj 2006, 02:00
Bydliště: Ostrava

#21 Příspěvek od kozoka »

Meridian_ píše:jj ten obvod shorel taky a dneska jsem si nechal koupit novej...odesla mi pak jeste za mustkem dioda...to ja taky jeste presne nedokazu rict cim to je ze hori...dostal jsem to jiz vypalene...tak se to snazim dat doporadku...a chystam se zkusit tu desku pripojit...jsem zvedav co se stane..jinac tech nekolik stranek kde prodavaji nebo delaj jen servis jsem nasel ale i presto by se mi hodilo schema a radeji si to opravil sam nez spolehat na nejakej servis...
Nevím co na to napsat...asi dej to radši do servisu.

Uživatelský avatar
Meridian_
Příspěvky: 12
Registrován: 06 zář 2008, 02:00

#22 Příspěvek od Meridian_ »

no koukam ze tady ste asi sjeti vy .....vidim ze to tady nema cenu takze LOCK

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#23 Příspěvek od kondik »

xxx
Naposledy upravil(a) kondik dne 15 lis 2017, 19:46, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
kozoka
Příspěvky: 1324
Registrován: 15 říj 2006, 02:00
Bydliště: Ostrava

#24 Příspěvek od kozoka »

Meridian_ píše:no koukam ze tady ste asi sjeti vy .....vidim ze to tady nema cenu takze LOCK
Ty 🤐 s kym si mysliš že mluvíš. :(

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#25 Příspěvek od kondik »

xxx
Naposledy upravil(a) kondik dne 15 lis 2017, 19:46, celkem upraveno 1 x.

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#26 Příspěvek od kondik »

xxx
Naposledy upravil(a) kondik dne 15 lis 2017, 19:46, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#27 Příspěvek od pajosek2 »

No,Meridiane asi jsi se pár lidí trochu dotknul. Když si uvědomíš,že jsi žádal radu od servisáků proto,aby jsi to k nim nemusel nosit,tak to je celkem brůůůůtus. Nechci Ti do toho mluvit,ale možná by to chtělo omluvu.
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#28 Příspěvek od kondik »

xxx
Naposledy upravil(a) kondik dne 15 lis 2017, 19:46, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#29 Příspěvek od rnbw »

A co vymenit vertikal? :lol:

xxxxxxxxxxxxxxxxxx

#30 Příspěvek od xxxxxxxxxxxxxxxxxx »

rnbw píše:A co vymenit vertikal? :lol:
Vy jste banda.for kozoka. Už mam dost tvych blbých kecù. nièemu nerozumíš hraješ si tady na frajera a pøitom si tady nikomu nikdy poøadnì neporadil. Tak se vzpamatuj. tvé znalosti sou na urovni uènì

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“