Fujitsu Siemens AMILO jak rozlozit-rozebrat

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

Fujitsu Siemens AMILO jak rozlozit-rozebrat

#1 Příspěvek od robo »

Spatnym kontaktem v konektoru zdroje se tento teplotou poskodil. Tak jsem sehnal jiny a pripajel. Pri zasunuti do notasu se ale nic nedeje. Baterka je ko. Musi se nabit. Po oddelani dolniho deklu jsem nameril na spicce toho konektoru 20.5V. Ten konektor by chtelo propajet. Jenze se zespodu se k tomu nedostanu. Musi to jit zhora. Ale jak to rozebrat. To ze se teplem deformofal konektor potvrzuje domenku ze byl na desce spatne pripajen. Tim se zahrival stred. konektoru. Skusil jsem prohrat tu spicku DC konektoru. Bez uspechu. Majitelka rikala ze s tim konektorem musela tu a tam zavanglovat aby to nabijelo. Prosim nemate nekdo nejaky navod-postup. Nerad bych to rozdelaval poslepu. Dik

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#2 Příspěvek od robo »

Jeste upresneni.
Ten spatny kontakt je v napajeci zastrcce v notebooku. A teplem poskozeny je DC konektor, zasuvka, od AC/DC zdroje pro notebook. Tuto zasuvku jsem menil.

Uživatelský avatar
zslaby
Příspěvky: 245
Registrován: 28 čer 2008, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od zslaby »

robo píše:Jeste upresneni.
Ten spatny kontakt je v napajeci zastrcce v notebooku. A teplem poskozeny je DC konektor, zasuvka, od AC/DC zdroje pro notebook. Tuto zasuvku jsem menil.
oidkud jsi jestli jsi z východní čech tak napiš do soukromé zprávy a dohodemese, cena opravi je 500kč jestli máš zájem.

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#4 Příspěvek od robo »

Zapomel jsem napsat ze to je typ PA 2510

Uživatelský avatar
jezevec
Hlavní moderátor
Hlavní moderátor
Příspěvky: 5414
Registrován: 13 čer 2004, 02:00
Bydliště: Břeclavsko
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od jezevec »

zslaby píše:
robo píše:Jeste upresneni.
Ten spatny kontakt je v napajeci zastrcce v notebooku. A teplem poskozeny je DC konektor, zasuvka, od AC/DC zdroje pro notebook. Tuto zasuvku jsem menil.
oidkud jsi jestli jsi z východní čech tak napiš do soukromé zprávy a dohodemese, cena opravi je 500kč jestli máš zájem.
Proboha, tomuto člověku se radši zdaleka vyhýbej, nebo budeš mět hromádku šrotu.

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#6 Příspěvek od rezis »

jezevec píše:
zslaby píše:
robo píše:Jeste upresneni.
Ten spatny kontakt je v napajeci zastrcce v notebooku. A teplem poskozeny je DC konektor, zasuvka, od AC/DC zdroje pro notebook. Tuto zasuvku jsem menil.
oidkud jsi jestli jsi z východní čech tak napiš do soukromé zprávy a dohodemese, cena opravi je 500kč jestli máš zájem.
Proboha, tomuto člověku se radši zdaleka vyhýbej, nebo budeš mět hromádku šrotu.
treba mu jen nejdou monitory :lol:
Rizkrut vsechno co jde. Pomalu. Bacha na delku sroubu a hlavni prvni vyndej baterku. Bacha na srouby pod klavesnici. Pokud to budes delat pomalu nic nezkazis. Jo jeste pozor na kable at nekde nejaky neurves.
Internet - metla lidstva

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“