TESLA 4245U MARTINO - problémy se signálovou částí

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
martinbbb
Příspěvky: 102
Registrován: 20 bře 2008, 01:00

#196 Příspěvek od martinbbb »

Oberleutnant píše:Je normální, že to Martino bez signálu při nastavené hlasitosti na max šumí hlasitě a když něco naladim, zvuk programu už neni tak hlasitý(je spíš tišší) i když je hlasitost pořád nastavena na max?
Tato závada (nedostatečně silný zvuk) může mít několik příčin...tobě však doporučuji nezkoumat mezifrekvence, jelikož by to stejně v tvém případě nemělo cenu.... je evidentní, že bys to nesladil.....
ale rovnou vstoupit do servisního menu a odblokovat reproduktor...případně si koupit naslouchátko.....mimochodem, jak jsi na tom s regenerací obrazovky?

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#197 Příspěvek od pajosek2 »

Kluci nechce se mi zakládat nové vlákno,tak to bouchnu sem. Mám telku Philips a pokud přívodní šňůru nezasunu do zásuvky,tak nic nejde,no ale vůbec nic. Je to normální????? 8O
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#198 Příspěvek od Killroy »

pajosek2 píše:Kluci nechce se mi zakládat nové vlákno,tak to bouchnu sem. Mám telku Philips a pokud přívodní šňůru nezasunu do zásuvky,tak nic nejde,no ale vůbec nic. Je to normální????? 8O
Může se stát. Firma Oberleutnant-zslaby doporučuje přesvědčit se zda jsou do zásuvky přivedeny kabely. Jedná se o tzv. "nevratný hřebíkový test" a podobným způsobem se testuje i funkce "mute" ušního zvukovodu...

Killroy

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#199 Příspěvek od pajosek2 »

Aha,myslel jsem,že je to typická závada vertikálu a,že by mohla pomoct výměna všech elytů a doladění AVC.
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
Deather
Příspěvky: 388
Registrován: 17 dub 2007, 02:00
Bydliště: Liptov

#200 Příspěvek od Deather »

pajosek2 píše:Aha,myslel jsem,že je to typická závada vertikálu a,že by mohla pomoct výměna všech elytů a doladění AVC.
Treba vymenit obrazovku,VN trafo a reproduktor..Je to typicka zavada. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
martinbbb
Příspěvky: 102
Registrován: 20 bře 2008, 01:00

#201 Příspěvek od martinbbb »

pajosek2 píše:Kluci nechce se mi zakládat nové vlákno,tak to bouchnu sem. Mám telku Philips a pokud přívodní šňůru nezasunu do zásuvky,tak nic nejde,no ale vůbec nic. Je to normální????? 8O
tak to je docela problém...v případě že je obrazovka černá, tak nemůžeš použít servisní menu....
Zkusil bych vyměnit všechny elyty, na které v TV narazíš, jeden z nich tam určitě bude dělat neplechu, když to nepomůže, tak bych zregeneroval obrazovku připojením žhavicího vlákna na 23OV a pokud to taky nepomůže, doporučuji vzít manuál a správně nastavit pracovní bod AVC, na kterém dle vyjádření firmy Oberleutnant stojí a padá funkčnost celého přijímače!!

Marie Fùrie

#202 Příspěvek od Marie Fùrie »

Nechte Leoše být. Já když tu z nìkoho dìlám blbce tak hezky férovì jedna proti jednomu (nìkdy i víc než jednomu), vy se tu na nìj sypete jak vosy na med. To jste chlapi? Se za vás stydím.

Uživatelský avatar
martinbbb
Příspěvky: 102
Registrován: 20 bře 2008, 01:00

#203 Příspěvek od martinbbb »

Deather píše:
pajosek2 píše:Aha,myslel jsem,že je to typická závada vertikálu a,že by mohla pomoct výměna všech elytů a doladění AVC.
Treba vymenit obrazovku,VN trafo a reproduktor..Je to typicka zavada. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Člověče, styď se! zapoměls na Led kontrolku! TV dle vyjádření majitele nedělá vůbec nic, tedy je špatná i LED dioda!

Uživatelský avatar
martinbbb
Příspěvky: 102
Registrován: 20 bře 2008, 01:00

#204 Příspěvek od martinbbb »

Marie Fůrie píše:Nechte Leoše být. Já když tu z někoho dělám blbce tak hezky férově jedna proti jednomu (někdy i víc než jednomu), vy se tu na něj sypete jak vosy na med. To jste chlapi? Se za vás stydím.
Tebe mít za manželku, tak se stydím za Tebe, Ty fůrie jedna!!

Uživatelský avatar
Deather
Příspěvky: 388
Registrován: 17 dub 2007, 02:00
Bydliště: Liptov

#205 Příspěvek od Deather »

Člověče, styď se! zapoměls na Led kontrolku! TV dle vyjádření majitele nedělá vůbec nic, tedy je špatná i LED dioda!
Sakra no vidis!!A to je dolezita vec!!!Bez toho by clovek nevedel ci TV funguje :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#206 Příspěvek od pajosek2 »

Marie Fůrie píše:Nechte Leoše být. Já když tu z někoho dělám blbce tak hezky férově jedna proti jednomu (někdy i víc než jednomu), vy se tu na něj sypete jak vosy na med. To jste chlapi? Se za vás stydím.
Abych pravdu řekl,tak jsem se ho vždycky spíše zastával , snažil jsem se mu poradit a mnohokrát jsem reagoval tak jako Ty. Pokud si dáš tu práci a pročteš si tohle vlákno,stačí pár posledních stránek,tak pochopíš oč tady jde. Nevěřil jsem tomu,ale tady to opravdu vypadá,že on si z nás dělá srandu a během tohoto vlákna nas...l mnoho z nás.

Co se týká toho,že se za nás stydíš,tak s tím brzdi a přečti si noviny.Tam zjistíš jak se dnes chovají "ženy" a pak si možná uvědomíš,že i muži se občas za ženy stydí.
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
belkvl
Příspěvky: 267
Registrován: 01 lis 2007, 01:00

#207 Příspěvek od belkvl »

Pajosek2? Ma stebe jen srandu a zslaby mu pomoha :)

masar
Příspěvky: 12295
Registrován: 03 pro 2005, 01:00

#208 Příspěvek od masar »

Marie Fůrie píše:Nechte Leoše být. Já když tu z někoho dělám blbce tak hezky férově jedna proti jednomu (někdy i víc než jednomu), vy se tu na něj sypete jak vosy na med. To jste chlapi? Se za vás stydím.
To je reakce nezasvěceného kolemjdoucího. A ženská se v něm nezapře.
Ale jinak dobrý, ne? :wink:

p.s. Připomělo mi to události na konci Rakouska-Uherska a po vítězství nad fašismem. :wink:

Uživatelský avatar
belkvl
Příspěvky: 267
Registrován: 01 lis 2007, 01:00

#209 Příspěvek od belkvl »

Od prvniho prispevku mu radit Martinbbb at si najde zkrat na KV a on pak ho najde az za nekolik mesicu bud si hraje na blba nebo je blbec?

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#210 Příspěvek od pajosek2 »

belkvl píše:Pajosek2? Ma stebe jen srandu a zslaby mu pomoha :)
No Oberleutnant má asi srandu z více lidí.
Je to jako když se šereda dívá do zrcadla a směje se tomu,co vyrobil to zrcadlo,že neumí pořádný zrcadlo vyrobit..
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“