DVD rekordér Pioneer a BAsys

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

DVD rekordér Pioneer a BAsys

#1 Příspěvek od ZdenekHQ »

Pokud byste měli někdy zájem o technickou podporu pro výrobky Pioneer u firmy Basys, která má na starosti ČR, dejte si na ně pozor. Zbytek viz citace mailu :

Dobrý den,

mám rok a půl starý DVD rekordér DVR-540HX (s interním DVB-T tunerem). Existuje do něj nějaká novější verze firmware, která by jednak umožnila menu v češtině (celkem nepodstatné), ale hlavně vyřešila zásadní problém, že mě nefunguje automatické nastavení času po výpadku elektřiny ?

Dík za info.

--------------

Dobrý den,

Bohužel tam neexistuje možnost upgradu nicméně rekordér po výpadku elektřiny nikdy nebyl schopen nastavit automaticky čas. Vždy ho nastavuje po naladění analogu. Z něj si bere čas pro digitál.

--------------

Takže to automatické nastavení času funguje jen pro ten systém GUIDE+ ? Vždyť automatický nastavení hodin má už skoro každej krám, překvapuje mě, že Pioneer to neumí. Přece mu nebudu dokupovat UPS....

A co ta položka Software Update v Setupu - to je jen pro DVB-T? Běžné DVD rekordéry většinou umí aktualizaci firmware přes vložené CD, u tohohle nic takového neexistuje ?

----------------

Bez reakce

---------------
Dobrý den,

nevím, proč nereagujete na mou předchozí odpověď, ale to nevadí, já se zeptám přímo u výrobce, aglicky naštěstí umím.

Pokud byste se chtěl poučit, firmware ke stažení včetně postupu je zde:

http://www.pioneer.eu/eur/content/suppo ... e/DVR.html


---------------
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
cabernet
Příspěvky: 2775
Registrován: 26 lis 2005, 01:00

#2 Příspěvek od cabernet »

Vsetky opravovne su otazkou ludskeho faktoru. Niekde su profici, inde amateri a suflikanti. Tiez som zazil nieco podobne, profesional vsak nie som.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od ZdenekHQ »

Je zvláštní, že po poslední mojí odpovědi se "hráz probořila" a najednou to jde. Takže nakonec jsme to dořešili, otázkou zůstává, jak dopadnou ti, co tomu vůbec nerozumí a spokojí se s první odpovědí servisu.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“