Grundig ch: CUC 5361

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#16 Příspěvek od kokun »

Michal0 píše:Diky ale je to osadené TDA 6610-2 MSP2400 TDA4484 TDA5931 atď..
Schéma ještě stále před sebou nemám. Chybí ti tam tedy ten IC.... (na obr. vlevo dole!?) - a byl tam vůbec někdy osazený? Je evidentně odpájený? - (zadní pohled na DPS nemáme!). Často se stává, že na DPS je místo, ale IC tam vůbec není zapotřebí (pro danou variantu zapojení)!!!
V každém případě to chce alespoň schéma toho modulu, anžto chtít ještě i osazovací plán, to je i u GRUNDIGů zvykem pouze u základní (hlavní-velké) desky.
Pátrejme tedy po schématu "modulu ZF: 29504-162.41"!!! Vidíš, že se potvrdilo značení toho modulu (viz samolepka!!!) - a tys nás tu "balamutil" nějakým číslem 29304-449...... (a to jsi ho ani neopsal celé - viz foto!!!). To "tvoje číslo" se vůbec nikde neuvádí - v celé "servisní dokumentaci", a to můžeš mít "SERVISMANUÁL", třebas i od "Grundigů"!!!

Honza

Uživatelský avatar
Michal0
Příspěvky: 99
Registrován: 05 led 2006, 01:00

#17 Příspěvek od Michal0 »

Chalani tak už ma pre boha nebite. Všetkým moc dakujem za odpovedi keby niekto mal takýto modul tak ho kúpim .Všetky manualy čo mám som prezrel no ani v jednom nebol tento modul./a to ich mám hodne/
Blbé je na tom to, že či skutočne bol vadný vyletovaný obvod.Pokial tam je AMU 2481/alo píšete/ stojí asi 500 tak aby sa oprava moc nepredražila.

Model: ST70-670/8TOP
Přílohy
P8040055.JPG
(118.97 KiB) Staženo 89 x

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#18 Příspěvek od kokun »

Model "ST 70-670/8 TOP"

Tak "napotřetí" jsem z tebe "vydoloval" aspoň toto (a víš, že jsem si myslel, že budeš mít velmi podobný "ST 63-670 TOP"?)!!!
Foto "zezadu" také svědčí o tom, že tam asi původně "nějaký IC" byl - možná se i na "počtvrté" dozvíme i to jeho "poziční číslo" :roll:.

To "bu2520": Jsi si jistý, že tam patří to AMU2481? Já pořád ještě nemám schéma toho modulu!

Honza

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#19 Příspěvek od kokun »

Michal0 píše:Chalani tak už ma pre boha nebite. Všetkým moc dakujem za odpovedi keby niekto mal takýto modul tak ho kúpim .Všetky manualy čo mám som prezrel no ani v jednom nebol tento modul./a to ich mám hodne/
Blbé je na tom to, že či skutočne bol vadný vyletovaný obvod.Pokial tam je AMU 2481/alo píšete/ stojí asi 500 tak aby sa oprava moc nepredražila.

Model: ST70-670/8TOP
Tak jediné, co jsem zatím "vygooglil" - cena modulu v Německu: 69,90 Euro => zřejmě z toho "potěšení" na tvé straně nebude :(

Honza

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#20 Příspěvek od kokun »

Pro všechny:
Kdo umíte s tím "slavným" PC "narábať" líp než já (a nebo jste zaregistrovaní na nějakém servru - kde by to "zku***né" schéma modulu mohlo být) tak mu ho sem "hoďte".

GRUNDIG: "ST 70-670/8 TOP"; šasi CUC 5361; rok výroby 1992
72010-011.40 ............ Servis Manual
72010-011.41 ............ 1. ERG. (Doplněk k S.M.)

Honza

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#21 Příspěvek od bu2520 »

jsem si jistý koukám do papírového SM

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#22 Příspěvek od kokun »

bu2520 píše:jsem si jistý koukám do papírového SM
Tak tady už není co řešit. Chce to jenom oskenovat "příslušnej papír" a přeposlat "mladýmu" - ať se trápí!
Apropo - to přeposlání (třeba na můj mail), bych uvítal i já. Předem dík.

Honza

KejmlRX8

#23 Příspěvek od KejmlRX8 »

Mohli byste mi napsat jaky je typ ovladaèe k tomuto TV, popøipadì použitelnou alternativu?
(Myslim GRUNDIG: "ST 70-670/8 TOP"; šasi CUC 5361)

Uživatelský avatar
Carel
Příspěvky: 572
Registrován: 16 lis 2006, 01:00
Bydliště: Šumava

#24 Příspěvek od Carel »

Orig.DO je TP720,ale měly by chodit i TP663,TP623,TP660.

KejmlRX8

#25 Příspěvek od KejmlRX8 »

Mìl bych ještì jeden dotaz. Zvuk, ktery je vysilan ve stereu, tak v nìm tak lehce praska. Pøi slabšich zvukovych scenach je to dost znat. Pøi mono vysilani to nedìla, ani pøi pøipojeni jinych zdroju (DVD, PC,..). Pouze u TV vysilani ve stereu. Nevite èim by to mohlo byt, popøipadì jak to opravit?

Uživatelský avatar
Carel
Příspěvky: 572
Registrován: 16 lis 2006, 01:00
Bydliště: Šumava

#26 Příspěvek od Carel »

KejmlRX8 píše:Měl bych ještě jeden dotaz. Zvuk, ktery je vysilan ve stereu, tak v něm tak lehce praska. Při slabšich zvukovych scenach je to dost znat. Při mono vysilani to neděla, ani při připojeni jinych zdroju (DVD, PC,..). Pouze u TV vysilani ve stereu. Nevite čim by to mohlo byt, popřipadě jak to opravit?
Z exter. zdrojů audio to nedělá,tak je nabíledni,že je to v na desce mezifrekvence.Jestli je nabastlován stereo konvertor D/K,může to způsobovat on.Dělalo mě to samé,když ČT1 vysílal stereo analogově v D/K zvuk.normě.Německé programy v normě B/G byly ok.

KejmlRX8

#27 Příspěvek od KejmlRX8 »

Koneènì sem se k tomu dostal... Takže vypada že tam nìco nabastlene je, teda nevypada to jako original... Jak teda odstranit to lupani? Pokud je to ono, je tam nìjaky krystal, par filtru a spousta SMD souèastek... Po jeho odpojeni by asi nefungoval zvuk že...?

Jen dodam že na opravu mam domaci podminky... Žadne pøistroje atd...

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“