Dislej Blaupunkt Casablanca škoda

Poruchy, opravy, rady, návody (kromě návodů na UNLOCK !)

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Bady
Příspěvky: 15
Registrován: 04 srp 2005, 02:00

#16 Příspěvek od Bady »

Asi to neni takovy bussines poradit :D

Návštěvník

#17 Příspěvek od Návštěvník »

Omlouvám se Badymu, ale mìl jsem pocit že jsem ti posílal ty kontakty na sklo ale asi to byl nìkdo jiný. Již jsem nìkolika lidem poslal pár kouskú na zkoušku. Pošli adresu na mùj e-mail.

Uživatelský avatar
vamservis
Příspěvky: 236
Registrován: 09 úno 2005, 01:00
Bydliště: Krkonoše

#18 Příspěvek od vamservis »

Bady omlouvám se ale někomu jsem již kontakty posílal. Pošli mi na e-mail kontakt.

Uživatelský avatar
Bady
Příspěvky: 15
Registrován: 04 srp 2005, 02:00

#19 Příspěvek od Bady »

Diky, diky, poslal jsem moje kontaktni udaje na mail.

Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 262
Registrován: 25 bře 2004, 01:00
Bydliště: Most

#20 Příspěvek od Jindra »

Škoda že jsi nekontaktoval pøímo kontakty sedí a radio mohlo hrát.
Je to pro dobrý oèi, Ježíšek musel pøinest stojanovou lupu.Oèistit nasadit a zajistit zdruhé strany kapkou vteøinového lepidla.Moc díky "VAMSERVIS"

Jindra :lol: Hodnì pracovných úspìchù roce 2006 pøeji všem.

Uživatelský avatar
pole
Příspěvky: 1487
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#21 Příspěvek od pole »

Tak ako ste vyriesili opravu toho displaya? Pochvalte sa. Hrozne by som si chcel opravit svoju kalkulacku takto postihnutu.

Uživatelský avatar
Bady
Příspěvky: 15
Registrován: 04 srp 2005, 02:00

#22 Příspěvek od Bady »

pole vydrž, pravě mi dorazily kontakty a koncem tydne si s radiem pekne pohraju a dam vedet

Návštěvník

LCD-Displej

#23 Příspěvek od Návštěvník »

Na sklo lze použít vodivý lak -lepidlo Loctite- je urèeno na opravy vyhøívání na autosklech.

Uživatelský avatar
pole
Příspěvky: 1487
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#24 Příspěvek od pole »

Anonimny: A ked to negebris lepom tak neskatujes vsetky vyvody dislpaya?

Uživatelský avatar
Bady
Příspěvky: 15
Registrován: 04 srp 2005, 02:00

#25 Příspěvek od Bady »

Tak pravě jsem dobastlil. Na druhý pokus se zdařilo a displej jede. První pokus mi to nějak nesedlo při ohýbání kontaktů od displeje k desce a dráty se dotýkaly a byly nějak vykroucené. Takže na poprvé nic moc (tedy spíše nic než moc) - 3 hodiny práce. V druhém kole jsem si napájel k desce tenké drátky a ty jsem pak napájel na kontakty, které jsem nechal jenom cca 1 cm dlouhé. Šlo to tedy pěkně ohýbat a kontakty jsou na skle pěkně kolmé a jsou mezi nimi krásné mezírky. Díky kamarádům ze servisu s mobilníma tel. jsem si to mohl udělat pěkně pod mikroskopem, takže by to mělo být redy (to byste nevěřili jak najendou tenký drátek vypadá jako lano :D ) Zatím jsem to teda ničím nezalíval proti pohybu, ale večer asi doma ukradnu manželce lak na nehty a lehce to jím přejedu. Displej píše nádherně, akorát píše Code err, takže jestli správně tuším tak to nechám delší čas zapnuté a pak ho tam zkusím zadat.

vamservis - Diky

Odpovědět

Zpět na „Autorádia“