Automaty

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
nxn
Příspěvky: 659
Registrován: 18 dub 2007, 02:00
Bydliště: Turnov

Automaty

#1 Příspěvek od nxn »

Tak jsem seděl včera v hospodě zabrán do piva.... a najednou mě vyrušil nějakej chlápek jak tříská do automatu ,že mu to sebralo celou vejplatu....tak jsem si ten automat tak prohlížel důmal nad tim proč tam lidi dávaj furt prachy když je většinou prohrajou...no a pak jsem uviděl tu čtečku na papírový peníze......a tak mě to i teď dloupe v hlavě jak ta čtečka vůbec funguje ? Neví někdo ?
Poslední slova před smrtí: ''nebojte to je nulák''....Praskla žárovka:''vyměň všechny elity''

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#2 Příspěvek od Crifodo »

Z toho se vyspíš, bez obav. :wink:

Uživatelský avatar
yakl
Příspěvky: 436
Registrován: 14 dub 2005, 02:00

#3 Příspěvek od yakl »

Dosť často sa používajú čítačky od firmy INNOVATIVE TECHNOLOGY ENGLAND, ten kus, čo mám práve pri sebe, je NV10 od tohoto výrobcu. Volá sa to "NV10 Bank Note Validator". Návod a podobné veci sú k dispozícii len Anglicky, dajú sa stiahnuť na adrese výrobcu

Kód: Vybrat vše

http://www.innovative-technology.co.uk/index2.php?lang=en

Uživatelský avatar
vrky
Příspěvky: 1738
Registrován: 28 lis 2004, 01:00
Bydliště: pod Black Mount

#4 Příspěvek od vrky »

Uvnitř sedí důchodkyně, něco jako na WC v podchodu. Jak tam strčíš peníze tak ona ji strčí pod UV lampu, potom koukne jestli to má vodoznak, znak pro nevidomé, oboustranný znak, atd atd. :wink:

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“