Rozbehnuti zdroje po zapojeni do el. site.

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
mundo
Příspěvky: 17
Registrován: 21 zář 2008, 02:00

Rozbehnuti zdroje po zapojeni do el. site.

#1 Příspěvek od mundo »

Zdravim, pred necelymi dvema roky jsem zakoupil zdroj Fortron 300W, poprve kdyz sem ho zapojil do el. site, tak zdroj na chvili nabehl a hned se vypl. Posledni dobou jsem zjistil, ze kdyz zdroj zapnu do site tak trvale nabehne. Jeste sem se u nikoho nesetkal s tim, ze by pocitac vytahl z el. site, znovu ho pripojil a PC by normalne nabehl. Je to na reklamaci?

Uživatelský avatar
PeteBurns
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2576
Registrován: 08 říj 2007, 02:00

#2 Příspěvek od PeteBurns »

A nehral sa ti voľakto v biose? :lol:

Uživatelský avatar
mundo
Příspěvky: 17
Registrován: 21 zář 2008, 02:00

#3 Příspěvek od mundo »

PeteBurns píše:A nehral sa ti voľakto v biose? :lol:
V biosu je nato nejake nastaveni? Nic jsem tam nemenil.

Uživatelský avatar
PeteBurns
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2576
Registrován: 08 říj 2007, 02:00

#4 Příspěvek od PeteBurns »

Na novších compoch by mala byť možnosť nastavenia chovania sa zdroja pri zapnutí do zásuvky - bud comp ostane vypnutý alebo sa zapne bez potreby stláčania tlačítka na skrinke, ja som tak svoj nastavil, aby som nemusel po pripojení do zásuvky strácať čas zapínaním samotného compu..takže pri každom zapnutí som ušetril asi 5sekúnd :lol: no ale čo všetko človek kvôli lenivosti nevymyslí :twisted: no pokiaľ sa ti v biose nikto nehrabal tak to asi tvoj prípad nebude, najjednoduchšie bude skúsiť druhý zdroj, ako sa to bude chovať, alebo zistiť prečo sa zapína, pri zapnutí nabehne log.0 na káblik zelenej farby, je hned napravo od čiernych GND čo sú v strede konektora..pokiaľ tam nebude zem a zdroj sa napriek tomu rozbehne, tak jedine pomerať v ňom samotnom prečo sa zapína..alebo sa tešiť z novo získanej funkcie :twisted:

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#5 Příspěvek od bu2520 »

tohle dost často dělají vyschlé elyty ve st-by

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“