Servis.menu Otava

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
zajemce
Příspěvky: 304
Registrován: 20 pro 2007, 01:00

Servis.menu Otava

#1 Příspěvek od zajemce »

Nevěděl by někdo prosím servisní menu k TV Otava5542?Po výměně obrazovky vše OK,ale potřebuji dostavit vertikál.Dík.

Uživatelský avatar
jezevec
Hlavní moderátor
Hlavní moderátor
Příspěvky: 5414
Registrován: 13 čer 2004, 02:00
Bydliště: Břeclavsko
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od jezevec »

Servisním ovladačem za dvě stovky. Myslím, že i u tohoto typu. Nechce se mi to hledat.

Uživatelský avatar
zajemce
Příspěvky: 304
Registrován: 20 pro 2007, 01:00

#3 Příspěvek od zajemce »

Děkuji za radu,na kterou bych za 35let v servisu nepřišel.Nicméně si vážím alespoň odpovědi.Spíš mně mrzí,že jsem ten dotaz vůbec dával.Určitě si nějak poradím,jen jsem myslel,že bude někdo ochonější.

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#4 Příspěvek od kondik »

xxx
Naposledy upravil(a) kondik dne 15 lis 2017, 20:11, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
jezevec
Hlavní moderátor
Hlavní moderátor
Příspěvky: 5414
Registrován: 13 čer 2004, 02:00
Bydliště: Břeclavsko
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od jezevec »

zajemce píše:Děkuji za radu,na kterou bych za 35let v servisu nepřišel...
Si z nás děláš srandu??? 35 let v servisu a ty nevíš jak se dostat do SM Otavy?? Co je to za servis, vysavačů?

Uživatelský avatar
zajemce
Příspěvky: 304
Registrován: 20 pro 2007, 01:00

#6 Příspěvek od zajemce »

Prostě jsem to nepotřeboval -tento typ mám snad po prvé.Jinak jsem to včera vyřešil během 15min. Změnou R441 lze nastavit vert. rozměr.V mém případě paralelně ke stávajícímu 27K.

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od stepa »

Tady stale koluje nejaky mytus a nevim kde se bere. Pokusim se ho vysvetlit.

VETSINA zde dotazujicich pozaduje odpoved IHNED po zadani dotazu, nekteri pisi uz po pul hodine, ze na nej lidi s*rou a nechteji mu poradit(to se nedocka odpovedi tuplem). Takze:
1) je vikend, vetsina zde prispivajicich jsou chlapi(zeny-to pro Marus a spol.) od rodin, takze vylety, chalupy, navstevy a podobne veci.
2) vetsina nechodi na forum 10x denne, ale treba 2x za tyden
3) pani servisaci jsou krapet citlivi na SM, takze to vetsinou nezverejnuji(vetsina dotazujicich jsou amateri a jak vlezou do SM, tak to casto rozvrtaji k nepoznani)...chapu to - kdo ne, asi ma nejaky problem

Pokud dostanete odpoved do hodiny, je to super, pokud do dne OK...ale stane se, ze ji dostanete za tyden, ba dokonce mesic.

A apelovat tady na ochotu...vzhledem k bodu 1 a 2 co jsem uvedl...no comment.

Omlouvam se za OT :sorry:
...to co pisu nemyslim zle, ikdyz to tak muze vyznit...

Uživatelský avatar
kozoka
Příspěvky: 1324
Registrován: 15 říj 2006, 02:00
Bydliště: Ostrava

#8 Příspěvek od kozoka »

stepa píše:Tady stale koluje nejaky mytus a nevim kde se bere. Pokusim se ho vysvetlit.

VETSINA zde dotazujicich pozaduje odpoved IHNED po zadani dotazu, nekteri pisi uz po pul hodine, ze na nej lidi s*rou a nechteji mu poradit(to se nedocka odpovedi tuplem). Takze:
1) je vikend, vetsina zde prispivajicich jsou chlapi(zeny-to pro Marus a spol.) od rodin, takze vylety, chalupy, navstevy a podobne veci.
2) vetsina nechodi na forum 10x denne, ale treba 2x za tyden
3) pani servisaci jsou krapet citlivi na SM, takze to vetsinou nezverejnuji(vetsina dotazujicich jsou amateri a jak vlezou do SM, tak to casto rozvrtaji k nepoznani)...chapu to - kdo ne, asi ma nejaky problem

Pokud dostanete odpoved do hodiny, je to super, pokud do dne OK...ale stane se, ze ji dostanete za tyden, ba dokonce mesic.

A apelovat tady na ochotu...vzhledem k bodu 1 a 2 co jsem uvedl...no comment.

Omlouvam se za OT :sorry:
Pres vykend sem doma a decka pryc. Takze sem tedka 3x soulozil s manzelkou :wink: Je mi ukradeny nejaky servisní mod k Otave

Uživatelský avatar
adept
Příspěvky: 328
Registrován: 01 lis 2006, 01:00
Bydliště: Znojemsko

#9 Příspěvek od adept »

To kozoka. Jednou je málo,třikrát je moc,pětkrát to stačí za celou noc! :D :D

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od pajosek2 »

kozoka píše:
stepa píše:Tady stale koluje nejaky mytus a nevim kde se bere. Pokusim se ho vysvetlit.

VETSINA zde dotazujicich pozaduje odpoved IHNED po zadani dotazu, nekteri pisi uz po pul hodine, ze na nej lidi s*rou a nechteji mu poradit(to se nedocka odpovedi tuplem). Takze:
1) je vikend, vetsina zde prispivajicich jsou chlapi(zeny-to pro Marus a spol.) od rodin, takze vylety, chalupy, navstevy a podobne veci.
2) vetsina nechodi na forum 10x denne, ale treba 2x za tyden
3) pani servisaci jsou krapet citlivi na SM, takze to vetsinou nezverejnuji(vetsina dotazujicich jsou amateri a jak vlezou do SM, tak to casto rozvrtaji k nepoznani)...chapu to - kdo ne, asi ma nejaky problem

Pokud dostanete odpoved do hodiny, je to super, pokud do dne OK...ale stane se, ze ji dostanete za tyden, ba dokonce mesic.

A apelovat tady na ochotu...vzhledem k bodu 1 a 2 co jsem uvedl...no comment.

Omlouvam se za OT :sorry:
Pres vykend sem doma a decka pryc. Takze sem tedka 3x soulozil s manzelkou :wink: Je mi ukradeny nejaky servisní mod k Otave
Tka s manželkou? To myslíš se svojí,no Ty jsi úchyl. Nemůžeš si nají nějakou cizí? :kiss:
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#11 Příspěvek od Hill »

pajosek2 píše:Tka s manželkou? To myslíš se svojí,no Ty jsi úchyl. Nemůžeš si nají nějakou cizí? :kiss:
U své se to dá nějak okecat, jiná by se třeba ptala, co že to vlastně chtěl...

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od pajosek2 »

No jasně,taky jsem to nemyslel vážně.
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
kozoka
Příspěvky: 1324
Registrován: 15 říj 2006, 02:00
Bydliště: Ostrava

#13 Příspěvek od kozoka »

pajosek2 píše:No jasně,taky jsem to nemyslel vážně.
:oops:

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#14 Příspěvek od pajosek2 »

No vidíš,už máš návaly do hlavy dle Tvého smajlíka soudím. :lol:
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Pesko
Příspěvky: 562
Registrován: 04 dub 2007, 02:00
Bydliště: vých.SK

#15 Příspěvek od Pesko »

kozoka píše:Pres vykend sem doma a decka pryc. Takze sem tedka 3x soulozil s manzelkou :wink: Je mi ukradeny nejaky servisní mod k Otave
kozoko ! cez víkendy to až tak nepreháňaj ,lebo kupovať si toľko Viagry to "leze do peněz".

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“