POST KARTA

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Návštěvník

POST KARTA

#1 Příspěvek od Návštěvník »

Zdar lidi potreboval bych naky schematko POST KARTY nejlépe do PCI, kdyby nekdo objevil neco o PCI sbernici ( vysvetleni funkce atd....) tak prosim dejte odkaz! Pøedem diky moc všem

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#2 Příspěvek od Standa99 »


Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#3 Příspěvek od robo »

Ozivuji tohle tema. Shanim nejakou POST kartu do PCI. Hledal jsem na netu a neco nesel. Ale venku, ne doma. Nemam praxi z placenim v zahranici. Porad ctu jak je nebezpecne obchodovat na netu s platebni kartou. Proto preferuji obchod v Cesku. Dik

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#4 Příspěvek od keemo »

Obcas sa nejake POST-karty objavia na aukre,parkrat som ich tam videl-malo to led displej a 4 led k tomu,dalo sa to vopchat do pci a ISA slotu...Momentalne tam ale nic nieje,uz som to pozeral...

EDIT: tak som hladal so zlym klucovym slovom...:D
Pozri si tuto kategoriu,nieco tam je.
http://aukro.cz/showcat.php?id=7225&fb=1

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#5 Příspěvek od rnbw »

Kup na eBay a zaplat cez PayPal. S kartou pride do styku len PayPal, priamo predajca uz nie. Pre istotu navyse s PayPaylom pouzivam kartu od mBank, kde som si zalozil ucet len na toto.

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#6 Příspěvek od robo »

keemo dik za info. Na tvuj link jsem koukl a jednu POST kartu koupil.

Uživatelský avatar
cackler
Příspěvky: 286
Registrován: 17 pro 2007, 01:00

#7 Příspěvek od cackler »

o týhle kartě z aukra jsem taky přemejšlel, ale přišla mi moc "čínská" :-D Tak dej vědět jak seš s ní spokojenej. díky

Uživatelský avatar
gino
Příspěvky: 343
Registrován: 17 říj 2008, 02:00
Bydliště: Prešovský kraj, SR

#8 Příspěvek od gino »

Skús na tejto stránke. Vraj posielajú aj do CZ, SK.
http://www.pcengines.ch/test.htm

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#9 Příspěvek od robo »

Je to paradni vecicka, viz topic Zakl. deska TS-AVD3 nekdy bios najede, vetsinou pipa.

Uživatelský avatar
Maskot
Příspěvky: 1772
Registrován: 19 lis 2004, 01:00
Bydliště: Wien

#10 Příspěvek od Maskot »

A co Ti ta paradni vec diagnostikovala??

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#11 Příspěvek od robo »

Protoze nenaskocil monitor, tedy jednou ze sta spusteni naskocil, videl jsem startovat bios, hodnotu procesoru a velikost pameti, myslel jsem ze grafika je bud ko, nebo neni kompaktibilni a nebo je jinde zavada. Kdyz jsem mel priipojen diag. v pci slotu tak obraz zrovna naskocil. A po chvilce zhasl. Deska byla hola. Pouze graf a pamet. Jak zhasl monitor, pohasla led cislovka. A led ktera ma signalizovat pritomnost 3.3V svitila malo. Vzal jsem merak ze neco zmerim. Prikladanim hrotu meraku na ruzne soucastky, tu a tam cislovka zareagovala. Tak jak kdyz je treba studenak na ledce. V okamziku normalniho stavu, svitu cislovky, se rozjel monitor. Monitor se vypnul, led cislovka pohasla. Takhle zatim blbne deska. Zdroj ATX premeren, ok. Jiny zdroj. situace stejna. Jinou kontrolu nez svit monitoru jsem nemel. A deska pipa jak hasici jedouci k pozaru. Cislovka, svit, reaguje rychleji jak monitor. To ze ted nejede, nesviti cislovka, neni vada diagnostiky. Je to vada desky. Az bude svitit cislovka jak ma, na beton bude fungovat i monitor. Pote se uvidi kde bude dalsi problem.Mam ale pocit, ze to je jediny problem. Na desce okolo jednoho fetu mi kolisa na 2,5V 0,5V. Jak se na meraku ukaze zhruba 2,5 voltu, diag, cislovka funguje, monitor na vterinku zareaguje. Nez klesne napeti. Tim ze cislovka takle funguje mi pomohlo zjistit ze mi kolisa nebo kmita na desce napeti. A nemusim mit pripojenou grafiku. Kdyz je deska na prac. stole lepe se s ni manipuluje.
Dale uz prosim pokracovat v topicu http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... ic&t=32558

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“