Tesla M 550 TM - Rožnov pod Radhoštěm

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
martinbbb
Příspěvky: 102
Registrován: 20 bře 2008, 01:00

Tesla M 550 TM - Rožnov pod Radhoštěm

#1 Příspěvek od martinbbb »

Zdravím, nemá prosím někdo schéma k téhle telce?? Nebo neporadí někdo kde sehnat dokumentaci?? Klidně si jí i koupím, nejsem ale profesionální opravář, tak nemám kontakty a nevím kde se to dá sehnat. Ještě dodávám, že TV je plně funkční a nehodlám v ní nic opravovat, jako někteří "vyměň si sám a ušetříš".....jen k ní chci mít tu dokumentaci, nebo aspoň schéma...

ještě jsem se chtěl zeptat, jestli někdo tyhle telky znáte, nevíte co do toho v Rožnově montovali za šaska?? mě to hrozně připomíná styl OTF, plošným spojem, hranatýma trimrama, rozmístěním součástek...ale nevím zda je vůbec možné, jestli tehdejší OTF vyráběla a dodávala šasi pro Teslu Rožnov...

Uživatelský avatar
Dikobraz
Příspěvky: 910
Registrován: 17 říj 2004, 02:00
Bydliště: Ostrava

#2 Příspěvek od Dikobraz »

Chassis E7.

Uživatelský avatar
martinbbb
Příspěvky: 102
Registrován: 20 bře 2008, 01:00

#3 Příspěvek od martinbbb »

Mockrát díky za odpověď.....tak OTF to není...je to Croatia...to jsou teda věci..:lol: :lol: už jsem si to i z netu stáhnul...tahle telka je sice už asi dvanáct let stará, ale pořád šlape na výbornou...obraz, jak kdyby byla nová.....tak mě to jen zajímalo....podle mě je dobrá, žádnej šmejd, co jsou dneska...mimochodem myslím že je třeba u ní ocenit i například signálový procesor stíněný pod plechovým krytem, to se moc nevidí...ale je to hodně poznat, když člověk třeba volá s mobilem, že to skoro vůbec TV neruší......každopádně díky...

Uživatelský avatar
martinbbb
Příspěvky: 102
Registrován: 20 bře 2008, 01:00

#4 Příspěvek od martinbbb »

Sice už tedy mám schéma z netu, ale kdyby někdo poradil kde sehnat dokumentaci, tak určitě budu moc rád......nevíte existuje ještě TES elektronika??? myslím že ty dokumentace prodávali....

Uživatelský avatar
milin
Příspěvky: 740
Registrován: 23 zář 2005, 02:00
Bydliště: SM

#5 Příspěvek od milin »

Ahoj, muže to byt ještě šasi E5-E6 zkus servis Rožnov E-mail. teslating@applet.cz

pepik9

#6 Příspěvek od pepik9 »

..nevíte existuje ještì TES elektronika?...
Stranky jeste maji: http://www.teselektronika.cz/

Uživatelský avatar
milin
Příspěvky: 740
Registrován: 23 zář 2005, 02:00
Bydliště: SM

#7 Příspěvek od milin »

před rokem jsem tam koupíl schéma zkus tel. 571 653401--603310

Uživatelský avatar
martinbbb
Příspěvky: 102
Registrován: 20 bře 2008, 01:00

#8 Příspěvek od martinbbb »

Moc děkuji všem za jejich rady, nápady či pomoc.... :), jinak Tv už jsem teď měl rozdělanou, je tam skutečně to E7 se signálovým procesorem
TDA 8361....ještě jednou díky....

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“