dvdr thomson dth 8000e a nejde nahrávat

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
wiktor
Příspěvky: 62
Registrován: 02 črc 2007, 02:00

dvdr thomson dth 8000e a nejde nahrávat

#1 Příspěvek od wiktor »

mám tenhle dvdrecorder asi půl roku jsem ho nepoužíval a tedka jsem ho chtěl uvést do provozu a ejhle přehrávání dvd jde dobře ale jak chci nahrávat tak stisknu tlačítko pro nahrávání nahrávání se spusti ale jen na pár vteřin a pak to vypíše hlášku: an eror occured on-going recordings may have been interrupted or lost. cleaning the disc may fix this problem.
pleas clean this disc before recording to it again. a pak jsem se chtěl zeptat v tom dvdrecorderu je pc mechanika tak jestli by se dala vyměnit za jinou ale když jsem to zkoušel tak tak to napsalo problem disc asi by to do tý jiný mechaniky chtělo přehrát firmver od thomsonu ale nikde ho nemůžu sehnat tak jestli by jste znali náky odkaz kde siho stáhnout.

Uživatelský avatar
zslaby
Příspěvky: 245
Registrován: 28 čer 2008, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od zslaby »

wiktor píše:mám tenhle dvdrecorder asi půl roku jsem ho nepoužíval a tedka jsem ho chtěl uvést do provozu a ejhle přehrávání dvd jde dobře ale jak chci nahrávat tak stisknu tlačítko pro nahrávání nahrávání se spusti ale jen na pár vteřin a pak to vypíše hlášku: an eror occured on-going recordings may have been interrupted or lost. cleaning the disc may fix this problem.
pleas clean this disc before recording to it again. a pak jsem se chtěl zeptat v tom dvdrecorderu je pc mechanika tak jestli by se dala vyměnit za jinou ale když jsem to zkoušel tak tak to napsalo problem disc asi by to do tý jiný mechaniky chtělo přehrát firmver od thomsonu ale nikde ho nemůžu sehnat tak jestli by jste znali náky odkaz kde siho stáhnout.
vyhatni rucne dvd a vymenit tam reminek a je to cau

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#3 Příspěvek od rnbw »

A nebude lepsie vymenit vertikal? :roll:

Uživatelský avatar
sasaopravar
Příspěvky: 279
Registrován: 01 bře 2007, 01:00

#4 Příspěvek od sasaopravar »

Wiktor,jak jsi usoudil že je mechanika vadna?Dej tam čisty disk a zkous nahravat.
zslaby :guns: :smash: :pc: :kop: :tlucek:

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#5 Příspěvek od Cust »

mám pocit, že to byla trošku zslabá rada...

Uživatelský avatar
wiktor
Příspěvky: 62
Registrován: 02 črc 2007, 02:00

#6 Příspěvek od wiktor »

díky za radu vyzkoušel jsem tak čtyři čisty dvd a to samý spíš kdyby šlo tu mechaniku vyměnit za jinou.

Uživatelský avatar
sasaopravar
Příspěvky: 279
Registrován: 01 bře 2007, 01:00

#7 Příspěvek od sasaopravar »

Pokud tam davaš jinou mechaniku tak to spolu ne bude rozumet na 90%.Original,asi Ricoh RW5240V24T nebo možna jinou stejneho vyrobce.Do mechaniky ne nacpeš "firmver od thomsonu ",to ten přistroj je přispusoben mechanice.Ještě ho zkus resetovat,jestli nemaš navod-je tady http://www.audiovideosupport.eu/index.p ... ue=2.Přeji uspech.

Uživatelský avatar
sasaopravar
Příspěvky: 279
Registrován: 01 bře 2007, 01:00

#8 Příspěvek od sasaopravar »

Ještě jednou,zde
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic544861.html
polšti kolegove proobiraji podobny problem,a že tam jde dat od LG GSA H10N a po inicializaci to chodi.Tato vypalovačka aspoň je k mani.

Uživatelský avatar
tibi
Příspěvky: 390
Registrován: 14 dub 2006, 02:00

#9 Příspěvek od tibi »

vyhatni rucne dvd a vymenit tam reminek a je to cau



neviem ci si tu niekto robi prcu s niekoho alebo tak dobre vidi do problematiky ...

Uživatelský avatar
wiktor
Příspěvky: 62
Registrován: 02 črc 2007, 02:00

#10 Příspěvek od wiktor »

dík za rady vyzkouším to.

Uživatelský avatar
wiktor
Příspěvky: 62
Registrován: 02 črc 2007, 02:00

#11 Příspěvek od wiktor »

tak jsem z toho jelen když do toho dvdrecorderu vložím dvd-r tak postisku tl record to zachvíly hodí hlášku o chybě tak jsem tam zkusil dvd-rw a po stisku tl recorcd to nahrává bez problémů.

Uživatelský avatar
sasaopravar
Příspěvky: 279
Registrován: 01 bře 2007, 01:00

#12 Příspěvek od sasaopravar »

:lol:
dle navodu ma nahravat jen pluska,nebo spiš doporučeni?
Přílohy
text.jpg
(16.29 KiB) Staženo 52 x

Uživatelský avatar
wiktor
Příspěvky: 62
Registrován: 02 črc 2007, 02:00

#13 Příspěvek od wiktor »

sory to jsem špatně napsal samozřejmě že jsem měl namysli že dvd+r a dvd+rw.

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “