Vinný mušky

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

Vinný mušky

#1 Příspěvek od ZdenekHQ »

Tyhle potvory - octomilky, vinný mušky atd. - to už dotáhly tak daleko, že se přeškolily na pivo. Vůbec nic na ně neplatí, ignorují mucholapky, biolit atd, navíc už ani nepadají do vína, ale zato mě při letování lítají v houfu pod nosem, když si konečně večer, za celej den utahanej, otevřu pivo. Nejvíc zbožňují Starobrno řezák (já zas tak moc ne, Plzeň je lepší - zajímalo by mě, jakou chemii tam přidávají, že to ty muchy přivádí do extáze). Láhev s Tramínem či Frankovkou je nechává naprosto netečné, stejně jako Mirindy, Fanty atd.

Neznáte nějakej lapač, kde se utopí a nebudou na mě číhat ? Ale něco , co se nemusí denně měnit a nesmrdí. Chápu, že v kuchyni mají celej den z čeho žít, ale v dílně tomu nerozumím....
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Stan3

#2 Příspěvek od Stan3 »

Jo,pivo. Platí pøísloví: Slejzají se, jako šváby na pivo. Na pivo se taky výbornì lapají vosy(aby nežraly ovoce). To abys jim otevøel taky jednu. :lol:

Uživatelský avatar
Ivan_Ryger
Příspěvky: 1265
Registrován: 02 bře 2005, 01:00
Bydliště: Bratislava, Petrzalka

#3 Příspěvek od Ivan_Ryger »

ja som síce z tých mierumilovnejších, na drozofily sa vykašľať, i keď toto ste asi počuť nechceli.
Ony chodia na čokoľvek sladké, čo môže kvasiť, fanta tuším je prisladzovaná umelým sladidlom.
Asi prilietajú z niekadiaľ zvonka, alebo ste zabudli niečo v koši... čo im chutí.
Pokiaľ použijete chémiu, viac uškodíte sebe ako im.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od ZdenekHQ »

V koši jsou ucvakaný vývody od součástek, roztrhaný papíry apod. Za odhozenej ohryzek do koše v dílně je vyhlášenej trest smrti :D
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od stepa »

Jsou to SVINE! Svinuty. Leze to vsude mozne...nevim kde se to bere. Asi to pritahnu domu v jablkach.

Vyborne jsou po laku z okurek...ted jde o to, jeslti ti to smrdi, nebo ne :wink: . Myslim si, ze to zase tolik citit neni.
...to co pisu nemyslim zle, ikdyz to tak muze vyznit...

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#6 Příspěvek od Killroy »

ZdenekHQ mimo jiné píše:...lítají v houfu pod nosem, když si konečně večer, za celej den utahanej, otevřu pivo..
Zdendo zkusil bych si ho vypít v hospodě, tam určitě nelítají.. :D

Ne fakt, tyhle octomilky se stahujou na cokoliv co má tendenci kvasit a nic je neodradí. Jedinou obranou je najít a odstranit zdroj toho co je tam vábí. Není možný abys tam měl jen tak roj. Něco je přitahuje a tvoje jedno večerní pivo to asi nebude.

Killroy

Uživatelský avatar
vombat
Příspěvky: 744
Registrován: 18 srp 2005, 02:00
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od vombat »

Ještě že to nejsou hispánský mušky.....

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#8 Příspěvek od Cust »

nebo špaňelské ...

jako bezproblémový octomilkolap bych viděl klasickou mucholapku s penetrací Strarobrno - řezák...

Uživatelský avatar
mtajovsky
Příspěvky: 3694
Registrován: 19 zář 2007, 02:00
Bydliště: Praha

#9 Příspěvek od mtajovsky »

Kvůli těmhle hajzlíkům jsem si nedavno postříkal noťas biolitem. :zly:

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od ZdenekHQ »

Killroy píše:
ZdenekHQ mimo jiné píše:...lítají v houfu pod nosem, když si konečně večer, za celej den utahanej, otevřu pivo..
Zdendo zkusil bych si ho vypít v hospodě, tam určitě nelítají.. :D

Ne fakt, tyhle octomilky se stahujou na cokoliv co má tendenci kvasit a nic je neodradí. Jedinou obranou je najít a odstranit zdroj toho co je tam vábí. Není možný abys tam měl jen tak roj. Něco je přitahuje a tvoje jedno večerní pivo to asi nebude.

Killroy
Já si nemůžu pomoct. Teď tady smrdí aceton a lak na DPS, tudíž přestávka na zaschnutí, otevřel jsem Starobrno řezák a už zas nálety. Do té doby jsem tady měl absolutní klid. Základnu mají na zahradě a zřejmě i ve sklepě na bečkách s budoucím kalvádosem a slivovicí, ale proč jdou ty k***y jdou na to starobahno ? Schválně tady mám nalitou trošku vína a nic. Vedle v místnosti jsem jich z piva vylil snad 20.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#11 Příspěvek od Killroy »

ZdenekHQ mimo jiné píše:..a zřejmě i ve sklepě na bečkách s budoucím kalvádosem a slivovicí

To bude asi ono. To cítí a stahujou se. Ale proč se jim líbí v dílně? Asi se budeš muset zabednit..

Killroy

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od workhard »

Vem zavařovačku,nalej trochu nějaké mňamky,třeba STAROBRNA,do víčka udělej hřebíkem dvě dirky a postav na frekventované místo. Úspěch zaručen. :wink:
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#13 Příspěvek od ZdenekHQ »

Killroy píše:
ZdenekHQ mimo jiné píše:..a zřejmě i ve sklepě na bečkách s budoucím kalvádosem a slivovicí

To bude asi ono. To cítí a stahujou se. Ale proč se jim líbí v dílně? Asi se budeš muset zabednit..

Killroy
Cítí ze mě chlast a neprchají :D
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#14 Příspěvek od BOBOBO »

Připusťte , že nejste sami , kdo se chce napít ..............

Uživatelský avatar
SIDTIM
Příspěvky: 1228
Registrován: 23 lis 2006, 01:00
Bydliště: ...mezi Radhoštěm a Hostýnem...

#15 Příspěvek od SIDTIM »

Jestli to, Zdenku, nebude tím sládkem ve Starobrnu..
Nějakou dobu jezdím služebně do Černé Hory kousek od Tebe a tam mi místní patrioti sdělili, že StB rno přeplatilo jejich sládka a stáhli jej k sobě.
Pravda, Č.Hora mi už dnes vůbec nechutná, zatímco brněnský lektvar šmakoval i z plastového kelímku na BVV.

V 80. letech při studiích v Brně to bylo přesně naopak. Jezdili jsme přes celé město až k vlakáči, do Černohorské pivnice, protože brněnským patokem se maximálně daly mýt motory...
..a co shoří, nezhnije..!

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“