Obrazovky

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
BaluSK
Příspěvky: 264
Registrován: 28 zář 2007, 02:00
Bydliště: Rimavska Sobota
Kontaktovat uživatele:

Obrazovky

#1 Příspěvek od BaluSK »

Dobry den pani,nedavno som prestahoval svoj servis do budovy byvaleho komunalneho servisu a majitel budovy(byvaly sef servisu) bol vyhradnym distributorom obrazoviek.Uz sa s tym sice nezaobera,ale ostalo mu na sklade celkom slusne mnozstvo roznych obrazoviek a predava ich za celkom zaujimave ceny.Cennik sice nema v digitalnej forme len na papieri,ale keby niekto z Vas zhanal nejaku obrazovku,kludne sa mi moze ozvat na mail balu@rsnet.sk ,kde mu budem vediet podat info o obrazovke (cena a ci je na sklade)

Uživatelský avatar
Jurik
Příspěvky: 315
Registrován: 12 pro 2007, 01:00
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od Jurik »

cau...tak jo potrebuju obrazovku na Merkura 1. :D

Uživatelský avatar
MirekMH
Příspěvky: 117
Registrován: 27 úno 2006, 01:00

#3 Příspěvek od MirekMH »

Jurik píše:cau...tak jo potrebuju obrazovku na Merkura 1. :D
Tak jo,kolik jich chceš? :lol:

Uživatelský avatar
Robosand
Příspěvky: 985
Registrován: 18 úno 2006, 01:00
Bydliště: Košice

#4 Příspěvek od Robosand »

BaluSK píše:Dobry den pani,nedavno som prestahoval svoj servis do budovy byvaleho komunalneho servisu a majitel budovy(byvaly sef servisu) bol vyhradnym distributorom obrazoviek.Uz sa s tym sice nezaobera,ale ostalo mu na sklade celkom slusne mnozstvo roznych obrazoviek a predava ich za celkom zaujimave ceny.Cennik sice nema v digitalnej forme len na papieri,ale keby niekto z Vas zhanal nejaku obrazovku,kludne sa mi moze ozvat na mail balu@rsnet.sk ,kde mu budem vediet podat info o obrazovke (cena a ci je na sklade)
Dobre by bolo, keby si oskenoval zoznam obrazoviek a dal to napr. do sekcie "Nabídka součástek a náhradních dílu", a cena: dohodou cez email... Záujemcovia určite budú. Sám mám TESLA-cke TVP s vyzrelými obrazovkami.
Robo...

Uživatelský avatar
Jurik
Příspěvky: 315
Registrován: 12 pro 2007, 01:00
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od Jurik »

novych asi 2...za kolik strelis

Uživatelský avatar
MirekMH
Příspěvky: 117
Registrován: 27 úno 2006, 01:00

#6 Příspěvek od MirekMH »

Jurik píše:novych asi 2...za kolik strelis
Jestli je to A31,tak mám,ale ne nové,ale dobré....

Uživatelský avatar
zajemce
Příspěvky: 304
Registrován: 20 pro 2007, 01:00

#7 Příspěvek od zajemce »

Byla by mezi nimi i obrazovka 55cm RF-plochá? V případě,že ano tak řádvě za kolik?

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“