Sanyo

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#16 Příspěvek od Killroy »

maf3 píše:S vámi je opravdu super spoluprace.Každy není takovy machr jako vy.Ano nejsem žadny machr ale už jsem opravil dost televizoru.Víte,že jsem si troufl i na plasmu.
Mafe když s tebou je to těžká věc. Z jedné strany tady veřejně přiznáš že jsi preventivně a bez výsledku vyměnil půlku televize, z druhé strany se tady zatím nikdo ještě nedočetl co se v té bedně vlastně děje. Je to Sanyo (model?) a jde jen zvuk. To je jako "jede to, ale neseje to". Potom se divíš následným reakcím.

Killroy

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#17 Příspěvek od kokun »

Přesně tak, uveď alespoň ten model, pokud už nebudeš znát typ šáska.
Dneska je to totiž o tom, že můžeš mít téměř jakoukoliv (a třeba velmi dobrou) značku z dálného východu (vesměs japonské značky) a stejně je v tom "turek" jak vyšitý!!!
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
maf3
Příspěvky: 202
Registrován: 07 úno 2007, 01:00

#18 Příspěvek od maf3 »

Tak chlapci je to šasi 11AK37.A model je CF-29SF.

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#19 Příspěvek od kondik »

xxx
Naposledy upravil(a) kondik dne 15 lis 2017, 21:31, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
maf3
Příspěvky: 202
Registrován: 07 úno 2007, 01:00

#20 Příspěvek od maf3 »

Ano jsou.+14 -14, 25v 33v 145v .Jenom z VN mi nejdou volty podle schema.

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#21 Příspěvek od kondik »

xxx
Naposledy upravil(a) kondik dne 15 lis 2017, 21:31, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#22 Příspěvek od kokun »

maf3 píše:Tak chlapci je to šasi 11AK37.A model je CF-29SF.
Tak proč jsi to tak dlouho "tutlal"? Proč tyhle údaje nebyly hned na začátku?
A proč ti teda "nevylézají ty volty" z VN trafa? Co ti říká třeba H_OUT?

Edit: Na to, že jsi tady "borec přes plazmy", máš dost velké mezery - já se do nich nepouštím, přestože opravuji telky od r. 1969. Léta "coby hobby", pak mě to živilo cca 15 let.
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
maf3
Příspěvky: 202
Registrován: 07 úno 2007, 01:00

#23 Příspěvek od maf3 »

Transistor v RKS je dobry je tam novy.H-OUT je ok mam tam 8v podle schema.To opravdu nechapu proč mi nejdou volty z VN.

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#24 Příspěvek od kokun »

maf3 píše:Transistor v RKS je dobry je tam novy.H-OUT je ok mam tam 8v podle schema.To opravdu nechapu proč mi nejdou volty z VN.
Ty jsi opravdu takový magor, nebo tak jenom vypadáš?
Co má společného H_OUT a 8V (jen to, že těch 8V asi bude potřebovat nějaký sig. procek). Víš vůbec co je to ten H_OUT?
"kondik" se tě ptal, zda máš všechna napětí na sec. zdroje - uvádíš všechna možná, jen ne ta, která pro tvorbu VN nutně potřebuješ - nebo si myslíš, že třeba 33V je důležité a 12V, či 8V jsou k ničemu?
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#25 Příspěvek od pajosek2 »

maf3 píše:Svámi je opravdu super spoluprace.Každy není takovy machr jako vy.Ano nejsem žadny machr ale už jsem opravil dost televizoru.Víte,že jsem si troufl i na plasmu.
A já jsem si jednou troufl na modelku.Bohužel pro mne se pak rozednilo. :lol:
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#26 Příspěvek od kondik »

xxx
Naposledy upravil(a) kondik dne 15 lis 2017, 21:30, celkem upraveno 1 x.

masar
Příspěvky: 12295
Registrován: 03 pro 2005, 01:00

#27 Příspěvek od masar »

kondik píše:
kokun píše: Ty jsi opravdu takový magor, nebo tak jenom vypadáš?
Co má společného H_OUT a 8V (jen to, že těch 8V asi bude potřebovat nějaký sig. procek). Víš vůbec co je to ten H_OUT?
To je aj pre mňa záhadou, ale tu šlo len o to aby sa dotyčný vyjadril (a on sa vyjadril a to nám myslím stačí). :) Ako spomenul uživateľ masar v inom vlákne - že slušnosť sa nejak vytratila, ale pri takýchto vláknach sa človek ťažko udrží v medziach slušnosti.
Ono rozčilovat se nad neznalostí někoho není samo o sobě špatná vlastnost - je to snaha změnit stav věcí k lepšímu. A s jistou nadsázkou nebo humorem se dá mluvit i neslušně. Jde o to, jak je to myšleno a o celkovou atmosféru. :wink:

Uživatelský avatar
maf3
Příspěvky: 202
Registrován: 07 úno 2007, 01:00

#28 Příspěvek od maf3 »

To víš Kondik moc dobře,že vždy na konci děkuji všem.Jo jak jsem psal tak jsem zapoměl ještě na +5v.Moc mi to neřika ten H_OUT.Ale jak jsem psal,že ten obraz měl stahnuty na 10 cenťaku a potom to zmizlo uplně.

masar
Příspěvky: 12295
Registrován: 03 pro 2005, 01:00

#29 Příspěvek od masar »

to maf3: Doufám, že se neurazíš, když ti řeknu, že o tv technice toho víš očividně velmi málo. Jinak bys znal souvislosti mezi jednotlivými částmi televizoru. Věděl bys třeba, že řádkový (horizontální) rozklad (a tedy ani vn) nemůže (lépe řečeno nesmí) naběhnout, když nefunguje např. snímkový rozklad (hovorově vertikál). Schválně jest-li víš proč. Když na to příjdeš, posune tě to dál. Je třeba zapojit vlastní myšlení, jinak z tebe bude jen vykonavatel rad "šáhni tamhle, vyměň tohle" a to by tě přece nemohlo dlouho bavit. :wink:

Uživatelský avatar
maf3
Příspěvky: 202
Registrován: 07 úno 2007, 01:00

#30 Příspěvek od maf3 »

Podívam se nato v ponděli.Musím koupit STV9306.Pak se ozvu.Zatím všem moc díky.

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“