Pioneer KEH - P8600R schéma?

Poruchy, opravy, rady, návody (kromě návodů na UNLOCK !)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
daton
Příspěvky: 192
Registrován: 05 bře 2005, 01:00

Pioneer KEH - P8600R schéma?

#1 Příspěvek od daton »

Prosím pěkně nemáte někdo k dispozici schema na pioner KEH -P8600R je uplně mrtvý, i když pustíli se do něj napětí vybaví se něco v kazeťáku a reaguje na mikrospínač přímo na tišťáku (jen kazeťák) jinak vubec na nic. Panel je uplně mrtvý a nejde na něj žádné napětí ale myslím že by na něj něco jít mělo (snad 5V) to ale bez schematu nezjistím. Dík za pomoc.

Uživatelský avatar
daton
Příspěvky: 192
Registrován: 05 bře 2005, 01:00

#2 Příspěvek od daton »

Nemáte někdo alespoň páru co je zač IO PA2024 zda je to nějaký napětový spínač pro jednotlivé bloky nebo jak zde funguje napájení? Tohle autoradio mi byl čert dlužen je hodně mrtvé a přitom celkem dost složité aby se nedalo zjistit jednoduchým způsobem kde nebo v kterém bloku je chyba já to typuji na napájecí část ale může to souviset i s procesory.

Uživatelský avatar
Dikobraz
Příspěvky: 910
Registrován: 17 říj 2004, 02:00
Bydliště: Ostrava

Pioneer

#3 Příspěvek od Dikobraz »

schéma máš na uploadu

Uživatelský avatar
daton
Příspěvky: 192
Registrován: 05 bře 2005, 01:00

#4 Příspěvek od daton »

Tak ted se stydím protože jsem si toho že je na uploadu vubec nevšiml.
Ale mám další problém tentokrát s jeho stáhnutím ten jak je v sekci auto první v pořadí je s chybou která je i zapsána v nadpise a ten druhý bohužel nemohu z nějakého důvodu stáhnout proto se obracím k provozovateli sránek jestli by mi ho nějakým způsobem neuvolnil. Děkuji. :oops: :roll:

Uživatelský avatar
daton
Příspěvky: 192
Registrován: 05 bře 2005, 01:00

#5 Příspěvek od daton »

Tak mi ten odkaz na to rádio stále nejde stáhnout, nemohl by jste mi ho někdo poslat? Moc děkuji. Bez toho se dál asi nehnu.

Návštěvník

keh

#6 Příspěvek od Návštěvník »

stahnout to jde :( ale nejde otevøit
nejde to jen mì ?

Uživatelský avatar
daton
Příspěvky: 192
Registrován: 05 bře 2005, 01:00

#7 Příspěvek od daton »

To sis stahnul ten co je výš a je tam napsaná v podtextu chyba potom je tam oprava s názvem reload KEH ... a ten stahnout nejde.

Uživatelský avatar
daton
Příspěvky: 192
Registrován: 05 bře 2005, 01:00

#8 Příspěvek od daton »

Prosím šíroké fórum účastníků, proto že odkaz na pioneer KEH-p8600 je stále nefunkční, zda by jste mi ho mohli poslat na adresu aladim@post.cz moc dík.

Uživatelský avatar
daton
Příspěvky: 192
Registrován: 05 bře 2005, 01:00

#9 Příspěvek od daton »

Už jsem to sehnal na vebu http://www.denom.com/indexen.asp je zde spousta dobrých schémat.

85.160.39.148

Re: Pioneer KEH - P8600R schéma?

#10 Příspěvek od 85.160.39.148 »



Uživatelský avatar
stephunk
Příspěvky: 395
Registrován: 19 lis 2006, 01:00
Bydliště: Žilina

#11 Příspěvek od stephunk »

mám ho aj ja na stole, páskový vodič od panelu na dosku bol odlomený(nie utrhnutý!),nahradil som ho tenkými drotikmi.Tlačítka -volume+ boli vychodené-s námahou som tam dorobil nové-pôvodné som nezohnal.display je stále black-napätie na ňom nieje žiadne,nebliká ani ledka,odber radia je cca 30mA naprázdno,radio nejde zapnúť.
1OTÁZKA: je spínacie napätie privedené na pin 11 konektora?
2OTÁZKA:dajú sa niekde zohnať datasheety na tie pionerácke chuje multinohé?

Odpovědět

Zpět na „Autorádia“