Eagle 5.2.0

Software potřebné k práci s elektronikou

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

Eagle 5.2.0

#1 Příspěvek od jandu »

Na svete je už verzia Eagle 5.2.0
Elektronické súčiastky fungujú za pomoci dymu. Ak dym unikne, prestanú fungovať.

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#2 Příspěvek od Raptor181 »

Hej je:

Kód: Vybrat vše

http://rapidshare.com/files/167250508/eagle52.rar
Heslo: Raptor181
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od forbidden »

Uz je verze 5.3.0 a navic v te verzi od Raptora181 je nejakej vir (dle AVG 8.0 Dropper.Crypter). Zajimavy je, ze ne v cracku, ale normalni instalaci. V original verzi z FTP CadSoftu nic neni a navic je o 300 kB vetsi, tak radsi bacha.

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#4 Příspěvek od Raptor181 »

Mne na ESET Smart Security nic nepise...
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od forbidden »

Asi falesnej poplach, to se AVGcku obcas stava. Divny je jen ten rozdil ve velikosti originalu z CadSoftu a toho z archivu od tebe.

Uživatelský avatar
nemitom1
Příspěvky: 75
Registrován: 10 pro 2008, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od nemitom1 »

Je funkcni?? nektere cr*cky blbly kdiz kliknete "move"

Edit: Takze tahle verze je tak na prd... :cry:

Uživatelský avatar
nemitom1
Příspěvky: 75
Registrován: 10 pro 2008, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od nemitom1 »

Nemate nekdo funkcni verzi 5.x ?? diky

Uživatelský avatar
nemitom1
Příspěvky: 75
Registrován: 10 pro 2008, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od nemitom1 »

Po dlouhem badani jsem upravil jeden crack pro verzi 5.2 na verzi pro 5.3!! a funguje mi!!! pokud by nekdo mel zejem napiste SZ!

Uživatelský avatar
kaarfii
Příspěvky: 60
Registrován: 12 čer 2008, 02:00
Bydliště: okr. Trutnov

#9 Příspěvek od kaarfii »

Mám 5.2.0. Je verze 5.3.0 lepší? Jde mi hlavně o knihovnu součástek.

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od stepa »

kaarfii píše:Mám 5.2.0. Je verze 5.3.0 lepší? Jde mi hlavně o knihovnu součástek.
To prechazite kvuli soucastkove zakladne na vyssi verze? Proboha!

Pouzivam neustale v4.11 a na nic si nestezuju...jaky mas vyhody v soucastkovy zakladne? Co pribylo za poslednich 5 let za uplne nove "bezne" obvody? Vsechno ma stejny pouzdra, zadny novinky v pouzdrech nejsou, pouze nejaky inovace. Spousta toho je ke stazeni na cadsoft.de. A ty atypy stejne v knihovnach nejsou, musis si to nakreslit sam. Tyhle honby za vyssima verzema nechapu :)
...to co pisu nemyslim zle, ikdyz to tak muze vyznit...

Uživatelský avatar
caven
Příspěvky: 417
Registrován: 15 srp 2006, 02:00

#11 Příspěvek od caven »

kaarfii píše:Mám 5.2.0. Je verze 5.3.0 lepší? Jde mi hlavně o knihovnu součástek.
jo tak té honbě nerozumím :D kvuli knihovnám které jsou stejné a ten zbytek se dá přímo stáhnout z jejich stránek :D Já musel onehdá přejít na verzi 5.0.0 z 4.16 se kterou jsem začínal kvuli tomu, že mi tak čtyřka přestala z ničeho nic fungovat. Tak jsem zkusil tu pětku a ta šlapala a do ted mi šlape ;)

Uživatelský avatar
kaarfii
Příspěvky: 60
Registrován: 12 čer 2008, 02:00
Bydliště: okr. Trutnov

#12 Příspěvek od kaarfii »

Já nejsem v tom ještě natolik zběhlej, abych si vytvořil efektivně novou součástku. Při vytváření více kusů mi to zabere hodně času.
A navíc všechno tam není, hlavně co se týče mechanických dílů jako spínače, potenciometry, konektory apod.

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#13 Příspěvek od Andrea »

kaarfii píše:Já nejsem v tom ještě natolik zběhlej, abych si vytvořil efektivně novou součástku. Při vytváření více kusů mi to zabere hodně času.
A navíc všechno tam není, hlavně co se týče mechanických dílů jako spínače, potenciometry, konektory apod.
Tím spíš se vyplatí se to naučit, třeba právě místo instalování deseti nových verzí.

Uživatelský avatar
kaarfii
Příspěvky: 60
Registrován: 12 čer 2008, 02:00
Bydliště: okr. Trutnov

#14 Příspěvek od kaarfii »

Andrea píše:
kaarfii píše:Já nejsem v tom ještě natolik zběhlej, abych si vytvořil efektivně novou součástku. Při vytváření více kusů mi to zabere hodně času.
A navíc všechno tam není, hlavně co se týče mechanických dílů jako spínače, potenciometry, konektory apod.
Tím spíš se vyplatí se to naučit, třeba právě místo instalování deseti nových verzí.
Vždyť taky na tom makám, když se dá! Ale nemám na to tolik času jak bych chtěl.

Uživatelský avatar
oscilos
Příspěvky: 353
Registrován: 04 lis 2007, 01:00

#15 Příspěvek od oscilos »

stepa píše:
kaarfii píše:Mám 5.2.0. Je verze 5.3.0 lepší? Jde mi hlavně o knihovnu součástek.
To prechazite kvuli soucastkove zakladne na vyssi verze? Proboha!

Pouzivam neustale v4.11 a na nic si nestezuju...jaky mas vyhody v soucastkovy zakladne? Co pribylo za poslednich 5 let za uplne nove "bezne" obvody? Vsechno ma stejny pouzdra, zadny novinky v pouzdrech nejsou, pouze nejaky inovace. Spousta toho je ke stazeni na cadsoft.de. A ty atypy stejne v knihovnach nejsou, musis si to nakreslit sam. Tyhle honby za vyssima verzema nechapu :)
Já jsem třeba používal verzi 4.11 ale kvuli použití knihoven od paji z netu jsem byl nucen prejít na verzi 4.13 ale otu jsem přišel tak jsem byl nucen přejít na verzi 4.16r2 :-) jinak by me vyhověla verze 4.11 maximalně jako štěpovi

Odpovědět

Zpět na „Software“