Mechanika za jinou.........

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Jurik
Příspěvky: 315
Registrován: 12 pro 2007, 01:00
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Mechanika za jinou.........

#1 Příspěvek od Jurik »

Zdravim panove....hledal jsem zde radu ale niceho jsem se nepriucil tak se k vam obracim....mam DVD recorder JVC DR-MH 200SE a je zde slabsi mechanika....o toceni trimrem se nebavme! Typ origo mechaniky je H-L Data Storage model GDA-41638 a chtel jsem ji zamenit s modelem samsung SH-S182 ale neco chybi...cte uplne vse ale nevypali ani na to blbe DVD-R...proste napise na display 0:00...tudis nevi...Pokud mate nejake rady a snahu mi poradit tak piste...s pozdravem Jirka

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#2 Příspěvek od rnbw »

Skus zohnat nejaku od HL-DT-ST (LG).

Uživatelský avatar
dj_Paul
Příspěvky: 2294
Registrován: 19 zář 2004, 02:00
Bydliště: Laškov

#3 Příspěvek od dj_Paul »

Ten samsung bude mít jiné AT příkazy pro zápis,výrobce ten standart dodržují jen pro čtení.Nedivil bych se, kdyby byl rozdíl i mezi mechanikami jednoho výrobce

Uživatelský avatar
freediver
Příspěvky: 101
Registrován: 01 říj 2008, 02:00

#4 Příspěvek od freediver »

Namiesto tychto starsich mechanik sa uz dodavaju nove PMD0120-MH30 mechaniky,zaroven treba urobit aj upgrade softveru,aby mechanika fungovala korektne. Urcite ti to nebude chodit z hociakou mechanikou!

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#5 Příspěvek od rnbw »

Vsetky mechaniky maju rovnake prikazy podla nejakych standardov (inak by nefungovalo ani napalovanie na PC tak, ako funguje). Problem moze byt v miernych odlisnostiach medzi tymi mechanikami a vo firmwari toho rekordera, ktory si s tym nevie poradit.

Uživatelský avatar
Jurik
Příspěvky: 315
Registrován: 12 pro 2007, 01:00
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od Jurik »

no firmwary jsem k tomu nenasel....jako na ten stroj....neevim kdyby aspon se dalo vlest to toho softu ale nic zadna kombinace tlacitek jako u SM v TV ....nic jen na ridici desce jsou dva konektory a ten jeden je urco na firmware inst.

Uživatelský avatar
Jurik
Příspěvky: 315
Registrován: 12 pro 2007, 01:00
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od Jurik »

a co tak prubnout vypalit ovladace na cd a nechat ho jak si s nim poradi.....

Uživatelský avatar
freediver
Příspěvky: 101
Registrován: 01 říj 2008, 02:00

#8 Příspěvek od freediver »

Na upgrade potrebujes servisne DO JVC,tu ti ziadne kombinacie tlacitiek nepomozu!

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#9 Příspěvek od rnbw »

Jurik píše:a co tak prubnout vypalit ovladace na cd a nechat ho jak si s nim poradi.....
WTF :?:

Uživatelský avatar
Jurik
Příspěvky: 315
Registrován: 12 pro 2007, 01:00
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od Jurik »

rnbw píše:
Jurik píše:a co tak prubnout vypalit ovladace na cd a nechat ho jak si s nim poradi.....
WTF :?:
What The Fuck?...tak sorry s timhle jsem se nesetkat takze jsem nepozral tolik moudrosti.....jen jsem chtel poradit....ale kdyz dokazez prepsat firmware vlozenim cd do mechaniky tak me napadlo jestli ovladac mechaniky neprepises do programu stroje....

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “