Prosím Který gramofon výroby Tesla koupit

Opravy a závady na MG, RMGF, CD, zesilovačů, receiverů, reprosoustav

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Nitro
Příspěvky: 131
Registrován: 15 zář 2004, 02:00

#16 Příspěvek od Nitro »

Tak jinak vážím si dlouholeté práce našich /Èeskoslovenských/ konstuktéru a chci to nejlepší co byli schopni v tesle vyrobit nechci to samozøejmì zadarmo a poèítám s investicemi do renovace poškozených dílù a koupi všeho co bude potøeba.I když je mi 22 let je mi zle z tech èinských radoby výrobkù údìsný kvality je mi zle z MP3 a podobných paskvilù.Chci poslouchat HUDBU KVALITNÌ na tom nejlepším

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#17 Příspěvek od Sendyx »

NC470 + OMB5, OMB10 k dispozici... renovovat nic netřeba, lze dodat s novým řemínkem, tlumičem a vyzkoušený. Poruchovost je celkem malá, občas nějaký motor apod. Jen je vnitřek na měkkém závěsu, což se mnoha lidem nelíbí, a taky trochu problémy s elektrostatikou.

Uživatelský avatar
Oldradio
Příspěvky: 995
Registrován: 12 říj 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od Oldradio »

Sendyx píše:Kolik se jich vůbec vyrobilo ? Nikdy jsem to neviděl jinak než na fotce.
jestli myslíš MC400, tak podle údaje z Litovle 5000 kusů. Mám ho už 24 let a stále spolehlivý stroj.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#19 Příspěvek od EKKAR »

A to hradlování signálu v MC 600Q taky je a není - jsou tam 4066 jako FET spínače, u nich byl jaxi-taxi garantován odpor otevřeného kanálu na hodnotě asi 120 ohmů, tak z toho je možné vycházet. Nikomu není bráněno v tuningu a náhradě 4066 jazýčkovými relátky nebo podobnou technikou.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
durii
Příspěvky: 55
Registrován: 13 lis 2007, 01:00
Bydliště: SR

#20 Příspěvek od durii »

Zdravim vsetkych fanusikov gramcov. Vsetci sa tu tesia z prenosiek shure, alebo ortophon ... Co tak skusit aj nieco menej zname, rovnako spickove, a v dobrej cene?
EN-24 od MONACOR cca.580,- ( http://thorn.inshop.sk/inshop/gramofony-prislusenstvo/ )

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#21 Příspěvek od Sendyx »

Měl jsem to v ruce, moc mi to připomíná laciné DJ šroty typu Citronic, Omnitronic a atd.

Uživatelský avatar
feketek
Příspěvky: 67
Registrován: 22 črc 2007, 02:00
Bydliště: Štramberk

#22 Příspěvek od feketek »

Pokud by sis to chtěl přece jen rozmyslet a koupit nový gramofon,přečti si tento článek: http://www.hifinazory.cz/forum/viewtopi ... =36&t=1528
Píše tam i stvořitel toho gramofonu :-)

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#23 Příspěvek od sinclair »

Zkus si prohlédnout NAD C555. Třeba se ti zalíbí. Mně se líbí, parametrově je na tom o fous líp, než NC440 a 450.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#24 Příspěvek od EKKAR »

Ale za tu cenu by snad musel bejt pozlacenej, Sinclaire. Čmuchám čmuchám z něj "holomócke tvaróžke" neboli "smrdí Litovlí" na kilometr. To už jsou snad lacinější a pohříchu i kvalitnější TECHNICSy osmistovky...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#25 Příspěvek od Hill »

Sice to není Litovel, ale evropskou kvalitu (místy i lepší, než z Tesly) najdeš třeba tady:
http://www.transrotor.de/code/de/produk ... html?set=7
Nebo i na http://www.highend.cz/
Ale je to vše trochu jiná cenová kategorie. Před otevřením ceníku doporučuji pampers...

Uživatelský avatar
Jurik
Příspěvky: 315
Registrován: 12 pro 2007, 01:00
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

#26 Příspěvek od Jurik »

moje odpoved zni Tesla MC600Q (a nasledny repas na jeji nesmrtelnost :D ) nebo Technics SL-1200 Limited :D Vyber si!! :lol:

Uživatelský avatar
durii
Příspěvky: 55
Registrován: 13 lis 2007, 01:00
Bydliště: SR

#27 Příspěvek od durii »

Sendyx píše:Měl jsem to v ruce, moc mi to připomíná laciné DJ šroty typu Citronic, Omnitronic a atd.
Mal som v ruke?? Pripomina??
Treba to okrem drzania v ruke aj nahodit do gramca, nastavit pritlak, vlozit LP a spustit. Potom zistis kde je sever a potom pis. Velky rozdiel mat v ruke a pocut.
hm?

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#28 Příspěvek od Sendyx »

Když vidím viklavé uchycení držáku chvějky a plast s otřepy (!), tak už nic nemontuju a neseřizuju. Brácha od Citronicu jak vyšitý.

Uživatelský avatar
Nitro
Příspěvky: 131
Registrován: 15 zář 2004, 02:00

#29 Příspěvek od Nitro »

Jurik píše:moje odpoved zni Tesla MC600Q (a nasledny repas na jeji nesmrtelnost :D ) nebo Technics SL-1200 Limited :D Vyber si!! :lol:
ok co myslis repasem na nesmrtelnost

Uživatelský avatar
feketek
Příspěvky: 67
Registrován: 22 črc 2007, 02:00
Bydliště: Štramberk

#30 Příspěvek od feketek »

Mno,a teď mají tu šestistovku dokonce za velmi zvýhodněnou cenu jen 6500Kč na Aukru :lol: no to je mazanec... http://www.aukro.cz/item506638133_rarit ... 600_q.html

Odpovědět

Zpět na „Audiotechnika“