VCR Sony SLV-SX70EN a vadný zdroj

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

VCR Sony SLV-SX70EN a vadný zdroj

#1 Příspěvek od forbidden »

Nema nekdo schematko tohoto videa, nebo alespon zdroje? Zdroj nejak odesel, vzdycky asi 1s po zapnuti napajeni ve zdroji lupne (asi traficko) a zdroj se vypne. Je tam IO AN8028. Zkousel jsem promerovat soucastky ,ale zdaji se O.K. (elyty, diody, spinaci MOSFET...) Na ridicim vstupu IO je 8,7 V tzn, ze je zastavenej. Netusi nekdo co s tim?
Diky.

Uživatelský avatar
brtnik
Příspěvky: 329
Registrován: 05 říj 2004, 02:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od brtnik »

stejnì se mi choval zdroj u jiného Soòáka SLV, po zapnutí do sítì nabìhl, všechna napìtí OK, po cca 1 až 2s se vypne (úplnì, ne do STBY). Byl to nakonec ellyt v pìtivoltové vìtvi zdroje (jen mírnì vìtší ESR).

Uživatelský avatar
Kolins
Příspěvky: 23
Registrován: 19 led 2006, 01:00

#3 Příspěvek od Kolins »

Snažil jsem se 2x poslat do Uploadu servisní manuál, ale nepovedlo se, vždycky to těsně před koncem kleklo. Má to 9MB, kdyby se ti to bez něho nepovedlo rozjet, tak ho můžu poslat mailem. Anebo z něho vytáhnout jenom schéma.

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od forbidden »

2 brtnik: Jo, presne takto se to chova. ESR u elytu v sekundarni casti byl lehce vetsi nez bezne, ale rikal jsem si, ze to jeste asi nebude vadit. Ale radsi je teda pro jistotu vymenim.

2 Kolins: Schema uz jsem sehnal, sice ne na ten typ, ale zdrojova deska je tam stejna. Mimochodem, kdyby nekdo neznal: http://fileshare.eshop.bg/

Diky za rady.

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od forbidden »

Takze uz to funguje! Nakonec to byly elyty v primarnim obvodu (pro ty co maji schema C153 a C154). Nejak jsem je pri prvnim mereni prehlidl :oops:

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “