ACER ASPIRE 5920 zdvih power tlačítka

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

ACER ASPIRE 5920 zdvih power tlačítka

#1 Příspěvek od bu2520 »

nemáte někdo tenhle NB přišel mi pod ruku , s tím, že se hned vypne, zjistil jsem, že spínací tlačítko má nulový zdvih tak mám podezření že je stále sepnuté, ale prý ten nulový zdvih byl už při nákupu tak nevím jeli to vlastnost, nebo problém už od výroby.

Uživatelský avatar
michalnb
Příspěvky: 537
Registrován: 27 pro 2008, 01:00
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od michalnb »

Skús definovať "hneď vypne" - čas cca... keby to bolo tlačítkom, tak ten čas býva u ACERov cca 3-5sec.
Ako ho vlastne zapínaš???
:pc:
Cahnov axióm: "Zlyhali všetky pokusy, je načase prečítať si návod.''

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#3 Příspěvek od bu2520 »

hned je problikne kontrolka disků a podsvětlení síťového tlačítka a vypne, nicméně, jsem zahýbal plasty a notes nabíhá a funguje jako by nic. Ale zapíná se jen lehký dotykem na spínací tlačítko a to se mi nelíbí. je to časovaná bomba. Ale víš jak to je, NB je v záruce, ale pokud nepopíšu lokalizaci závady tak v servisu pokroutí kastlí, nebo to obstará doprava a řeknou nic tomu není, pokud budu mít idícii že je to např. tlačítko minimálně se s tím budou zabývat. Tak chci vědět, jestli je normální aby hlavní spínač fungoval jen na dotek a ne na stisk.

Uživatelský avatar
michalnb
Příspěvky: 537
Registrován: 27 pro 2008, 01:00
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od michalnb »

Byť tebou, skúsim napísať mail do servisu. Servisáci v Brne sú fakt ochotní - mne poslali klávesnicu do ACeRu Extensa za cca 18eur !!!do týždňa!!! Možno by sa dal kúpiť aj celý dielec s tlačítkom... (neviem ako je to u tohoto typu, ale u väčšiny ACeRov ktoré prešli mojimi rukami bola malá doska s tlačítkom a indikačnými LEDkami) Minimálne by ti poslali info, ktoré potrebuješ. E-mail: "Service_Brno@acer-euro.com"
:pc:
Cahnov axióm: "Zlyhali všetky pokusy, je načase prečítať si návod.''

Uživatelský avatar
pavel16
Příspěvky: 821
Registrován: 19 pro 2007, 01:00
Bydliště: Litovel

#5 Příspěvek od pavel16 »

A jak ten noťas zapínáš , když je podle tebe tlačítko power pořád seplé?

Uživatelský avatar
michalnb
Příspěvky: 537
Registrován: 27 pro 2008, 01:00
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od michalnb »

pavel16 píše:A jak ten noťas zapínáš , když je podle tebe tlačítko power pořád seplé?
Veď už napísal, že poohýbal plasty... To je OK, bu2520 potrebuje iba vedieť, či to tlačítko má aj nejaký-ten zdvih, alebo či sa ho fakt treba iba dotknúť...
:pc:
Cahnov axióm: "Zlyhali všetky pokusy, je načase prečítať si návod.''

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#7 Příspěvek od bu2520 »

michalnb píše:
pavel16 píše:A jak ten noťas zapínáš , když je podle tebe tlačítko power pořád seplé?
Veď už napísal, že poohýbal plasty... To je OK, bu2520 potrebuje iba vedieť, či to tlačítko má aj nejaký-ten zdvih, alebo či sa ho fakt treba iba dotknúť...
přesné a výstižné, jak říkám NB je v záruce, já do něho nepolezu, ale jako servisák vím , že je daleko lepší popsat závadu co nejpřesněji, než jen říct " je to rozbitý" a díky tomu, že když jsem s těmi plasty pohýbal a najednou to jde tak je mi jasné že jsem t otím neopravil jen jsem oddálit to co stejně nastane a v tu nejnevhodnější chvíli. Ale taky mám zkušenost, že když to pošlu do servisu a ono jim to tam půjde tak mi napíšou , že je notes v pořádku a až to udělá několikrát oni mě prohlási za vola a já budu kdoví jak dlouho bez notesu.

Uživatelský avatar
bencox
Příspěvky: 3
Registrován: 25 led 2007, 01:00

#8 Příspěvek od bencox »

ak ti možem poradiť ,natoč to s kámošom na video/kamera ,foťák/a pošli to s tým na reklamáciu

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“