Nokia 3110C a PC Suite

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

Nokia 3110C a PC Suite

#1 Příspěvek od markoni »

Mám problémy připojení nenašel žádný telefon PC_Suite_7_1_18_0_cze_web co dělám spatně mě ten ovládač se nechce nainstalovat hadware to najde ale instalování toho ovládače skončí chybou nemůže za to být Spyware Terminátor 2.5 pořád tam vyskakují okna z upozorněním rezidentního štítu jestli to mám povolit nebo zakázat já to všechno pochopitelně povoluji ale pořád se to nedaří nainstalovat co s tým díky Systém WXP home

Uživatelský avatar
michalnb
Příspěvky: 537
Registrován: 27 pro 2008, 01:00
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od michalnb »

Mám tiež 3110C. Cez čo ho chceš pripojiť?
:pc:
Cahnov axióm: "Zlyhali všetky pokusy, je načase prečítať si návod.''

Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od markoni »

michalnb píše:Mám tiež 3110C. Cez čo ho chceš pripojiť?
přes USB

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#4 Příspěvek od p32 »

A máš tam instalovaný ovládač pro ten kabel na usb ?

Uživatelský avatar
michalnb
Příspěvky: 537
Registrován: 27 pro 2008, 01:00
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od michalnb »

p32 píše:A máš tam instalovaný ovládač pro ten kabel na usb ?
To je správna otázka, no PC Suite má tento ovládač integrovaný. Ak Ti ten telefón po pripojení napíše hlášku...ZVOĽTE REŽIM... a Ty vyberieš REŽIM NOKIA, nemal by s tým byť ďalší problém. Poprípade skús nafotiť PrtScr-nom čo to začne po pripojení robiť a zaves to sem. Hlavne sa zameraj na nájdený nový hardware.
:pc:
Cahnov axióm: "Zlyhali všetky pokusy, je načase prečítať si návod.''

Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od markoni »

To mě najde nový hadvare nokia 3110C na nokii dám režim nokia pak se začnou instalovat ovládače a ta instalace končí s chybou
jinak mě to funguje přenést fotky do počítače nebo opačně soubory do telefonu pomocí USB dneska se nechci rozepisovat protože nemám momentálně čas ale uvítám jakýkoliv postřeh nebo radu díky

Uživatelský avatar
Quest
Příspěvky: 479
Registrován: 10 pro 2008, 01:00
Bydliště: Polabi, kdysi řepné, nyní řepkové lány.

#7 Příspěvek od Quest »

Stejný problém u XPpro versus Nokia 9500, jsem měl při instalaci PCSuite 6.5. Nainstaloval jsem tedy PCSuite 7, ale se stejným výsledkem. Zkusil jsem potom "to co se nainstalovalo" spustit a žádný problém, funguje to již několik let bezchybně i přes předchozí hlášky "že se instalace nezdařila". Funguje jak obousměrné kopírování souborů, tak záloha i obnova systému i souborů a též synchronizace kontaktů.
Takže to také všechno vyzkoušej, třeba to také Nokia jenom zkouší co vydržíme.
Jenom se nelekej, když po připojení telefonu, dole vpravo na liště, Ti někdy vyskočí hláška "Telefon nepřipojen". Toho si nevšímej, ve skutečnosti připojen je a dělá si srandu. Po odpojení a dalším připojení se polepší. Takový je to malý skandinávský srandista.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“