nechce startovat Dvd přehrávač

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
chvalina2
Příspěvky: 152
Registrován: 27 led 2006, 01:00
Bydliště: Čáslav

nechce startovat Dvd přehrávač

#1 Příspěvek od chvalina2 »

DVD přehrávač LUXOR typ LUX DV403 při zapnutí se objeví hlášení HELLO a dost- nevíte někdo co s tím? díky moc

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#2 Příspěvek od rezis »

Zacal bych asi merenim zdroje. Jestli po tom nahodou po tom hello nepadnou napeti do standby a pak hledat pricinu
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
pepito
Příspěvky: 315
Registrován: 10 kvě 2005, 02:00
Bydliště: V okolí Brd

#3 Příspěvek od pepito »

Zdravím.Budou to elka ve zdroji,právě jsem tu měl taky jeden super stroj se stejnou závadou :opravar:

Uživatelský avatar
Dikobraz
Příspěvky: 910
Registrován: 17 říj 2004, 02:00
Bydliště: Ostrava

DVD

#4 Příspěvek od Dikobraz »

Měl jsem podobný zážitek se značkou LG .Taky přivítal a pak už nic ,naštěstí byl v záruce takže jsem to nemusel řešit .Reklamoval jsem a po 30 dnech sdělili -vadná DVD mechanika,nerentabilní oprava- dostal jsem zpět paníze a koupil jsem Philipse.

Uživatelský avatar
pit
Příspěvky: 176
Registrován: 21 bře 2005, 01:00

Re: DVD

#5 Příspěvek od pit »

Dikobraz píše:Měl jsem podobný zážitek se značkou LG .Taky přivítal a pak už nic ,naštěstí byl v záruce takže jsem to nemusel řešit .Reklamoval jsem a po 30 dnech sdělili -vadná DVD mechanika,nerentabilní oprava- dostal jsem zpět paníze a koupil jsem Philipse.
tak to si dělas srandu mel jsem to u LG taky v zaruce a byla to vadna deska oprava trvala 14dnu zajimalo by me do jakeho jsi to dal servisu protoze mechanika to urcite byt nemuze a stim PHILIPSEM no nevim jestli si udelal dobre :genial:

Uživatelský avatar
chvalina2
Příspěvky: 152
Registrován: 27 led 2006, 01:00
Bydliště: Čáslav

#6 Příspěvek od chvalina2 »

pepito díky byla to skitečně elka místo 470 měl 68

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “