Automatické aktualizace

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#31 Příspěvek od stepa »

Jenys píše:Tak se ptám ostatních, jak jste na tom vy :?: :wink: Nemá někdo také toho lotra, co se umí prý pěkně maskovat a škodit ze zálohy ve svém PC :?: :lol:
Pouzivej neco na bazi linuxu a budes mit klid a usetreny cas :wink:
...to co pisu nemyslim zle, ikdyz to tak muze vyznit...

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#32 Příspěvek od hafca »

Jako nápad dobrý, ale jinak nic moc. Až bude na Linuxu chodit všechno, budou ovladače a nebude se u toho muset laborovat jako v začátcích PC, pak snad. Do tý doby je potřeba to s Win nějak vydržet, bohužel. Na dost věcí stačí nepoužívat IE Explorer, ale nějaký jiný prohlížeč.
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#33 Příspěvek od stepa »

hafca píše:Jako nápad dobrý, ale jinak nic moc. Až bude na Linuxu chodit všechno, budou ovladače a nebude se u toho muset laborovat jako v začátcích PC, pak snad.
Nechci to tady zaplacat flamem linux X windows...jenom dodam vsechno jde, KDYZ se chce :wink: A neni to takovy problem. Na bazi linuxu neznamena jenom Linux...Ubuntu,Kubuntu,atp atp. S tim uz se da pracovat slusne :wink:
...to co pisu nemyslim zle, ikdyz to tak muze vyznit...

Uživatelský avatar
Ralph
Příspěvky: 226
Registrován: 16 bře 2007, 01:00

#34 Příspěvek od Ralph »

Avast tak ten používám a je to ten nejlepší antivirový program co existuje a avg je také perfektní.Jsem s nima maximálně spokojený již avast použivam tři roky a super.Měl jsem nod 32 a zkoušel jsem i nortona a to jsou programy na vyhození.Ty vubec nic nechytí.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#35 Příspěvek od rnbw »

Som spokojny pouzivatel Linuxu, obcas robim aj nejaky vyvoj. Ano, su tam problemy - na desktope (na serveri nie je o com - tam Windows vobec nepatria!). Ale problemy su aj vo Windows a casto omnoho horsie. Dnes som na jeden pocitac musel instalovat Windows. Asi na 5. krat sa to konecne podarilo a potom som stravil kopu casu vyklikavanim chujovin pri instalacii driverov, updatov a zakladnych programov, aby to bolo pouzitelne (napr. Firefox).

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#36 Příspěvek od keemo »

Ralph je asi trochu mimo,nielen tu ale aj v diskusii k doske od MSi......recenzie na nod32 na nete hovoria nieco uplne ine...Avasta pouzivam len z toho titulu ze je zadarmo...ked by mal nod alebo ESS lepsie ceny tak idem don...pouzival som ESS v skusobnej dobe a zachranil mi zivot,kamaratovi som pomocou neho vycistil zavireny komp...Avast ma dost falosnych poplachov a kdesi na fore som tu cital ze mal niekto na nejakom serveri AVG a ze je to derave...asi tak

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#37 Příspěvek od p32 »

Avast má snad hodnotu jen v tom, že je zdarma. AVG je zase v OEM verzi levnější než NOD 32.
Všechny tři SW se musí ale nastavit na plnou práci a jen tak od boku střeleno, NOD32 je neúčinnější. Spoléhat ale jen na antivirový program má stejnou jistotu jak jet v noci autem 250 km v zimě bez možnosti natankovat a s ujištěním, že PHM bylo snad doplněno :lol:

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#38 Příspěvek od hafca »

V těch free antivirech je podle mě lepší AVG, které existuje taky v té verzi. Jen to má pro někoho nemilé omezení, že je pouze v angličtině a není nárok na podporu. Aktualizace jsou ale bez omezení. Není to kdoví co, ale pořád lepší než Avast. Ten je na tom opravdu asi nejhůř s děravostí a falešnými poplachy.
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
Hejnicek
Příspěvky: 2022
Registrován: 16 čer 2004, 02:00

#39 Příspěvek od Hejnicek »

Pokud bych volil mezi Avast a AVG ve free verzi, je to jednoznacne AVG. Je to jen ma osobni zkusenost a nikomu to nenutim.
V dnesni dobe to ale nestaci. Silne doporucuji rovnez firewall. Mam dobrou zkusenost s Outpostem. Da se tam nastavit hodne veci a provadet s nim neco jako vycvik Azora na cvicaku, na kterou aplikaci bude hodny a na kterou ne.

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#40 Příspěvek od Jenys »

Hejnicek píše:Pokud bych volil mezi Avast a AVG ve free verzi, je to jednoznacne AVG. Je to jen ma osobni zkusenost a nikomu to nenutim.
V dnesni dobe to ale nestaci. Silne doporucuji rovnez firewall. Mam dobrou zkusenost s Outpostem. Da se tam nastavit hodne veci a provadet s nim neco jako vycvik Azora na cvicaku, na kterou aplikaci bude hodny a na kterou ne.
Tak já mám teď už delší dobu, ono to bude dokonce za chvíli rok AVG 8 placenou verzi, tehdy to bylo za zvýhodněnou cenu díky používáni Centrumu.

Tak zatím je to dobrý antivir a je tam i spyware a tak, ale někdy mi to přijde náročné na systém, při skenování.

Avast nebyl tak špatný, jak se tu pořád leckdo zmiňuje, dokonce ho zrovna dneska doporučují v časopise Jak na počítač, ale také zmiňují ty falešné útoky :(

Pokud jsem ho používal, asi čtyři roky, nikdy mi nepronikl do PC žádný vir.

Já krom toho používám ještě jako firewall COMODO a zatím jsem spokojený, je zadarmo a opravdu hlídá, jen někdy až moc, ale proti Jetico, je to pohoda. Měl jsem i Kerio, ale jak skončila Trial verze, tak mi to připadalo, že už moc nehlídá, tak jsem zkusil to Comodo.
Ale i tak, ještě využívám CCleaner a Advanced SystemCare v poslední verzi a s tém jsem také velmi spokojený.

AD Aware už má novou verzi. Dobrý je i ten Spybot, ale asi všechno mít nemůžeme :lol:
Právě jsem dneska četl o zabezpečení PC a o tom co lidé dělají za chyby. Tak zatím mi to vychází, že zabezpečení dělám správně, jen budu muset lépe nastvit jednotlivé programy, aby se snášely lépe. :wink:
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“