SENCOR SDV-2501

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
LOYZA
Příspěvky: 543
Registrován: 20 úno 2006, 01:00
Bydliště: Kladno

SENCOR SDV-2501

#1 Příspěvek od LOYZA »

Nejde zdroj a je vadný odpor na pozici R302 má nekonečný odpor, ví někdo ze svého DVDčka a nebo i ser. dok. bych uvítal. Ostatní je asi OK a vypadá to jen na tento rezistor. Díky opět všem předem.

Uživatelský avatar
watt3
Příspěvky: 186
Registrován: 29 pro 2007, 01:00

#2 Příspěvek od watt3 »

najdi si doporučené zapojení toho IO tam by jsi to měl najít

Uživatelský avatar
LOYZA
Příspěvky: 543
Registrován: 20 úno 2006, 01:00
Bydliště: Kladno

#3 Příspěvek od LOYZA »

Tak to se mi nepodařilo najít! Pak teprve jsem vznesl dotaz zde. Vždy nejdřív hledám a pak "otravuji". Díky za pochopení.

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#4 Příspěvek od Killroy »

http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... ht=sdv2501
Možná že je to i pravda. Jinak zdroj z tohoto šmejdu mám v dílně a tak se můžu podívat..

Killroy

Uživatelský avatar
petus
Příspěvky: 594
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od petus »

Tak to jsme stejného názoru.Sencor nikdy,to si raději připlatím.Ale když už ho máš tak se nedá nic dělat. :)
Pokud něco chcete a neodpovídám,pošlete SZ :)
https://chiptron.cz - novinky ze světa elektro (Arduino, Raspberry Pi, ESP8266, STM32, ESP32...)
Peťus

Uživatelský avatar
LOYZA
Příspěvky: 543
Registrován: 20 úno 2006, 01:00
Bydliště: Kladno

#6 Příspěvek od LOYZA »

Já tu hledal podle modelu, ale nic mi to na bastlírně nedalo! Na netu taky ne jen datašít jsem našel, ale doporučené zapojení tam není. Jinak předem dík za info pro potvrzení že je to 1M2

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#7 Příspěvek od Killroy »

LOYZA píše:Já tu hledal podle modelu, ale nic mi to na bastlírně nedalo! Na netu taky ne jen datašít jsem našel, ale doporučené zapojení tam není. Jinak předem dík za info pro potvrzení že je to 1M2
No vídíš a já jsem se zrovna přesvědčil že tam dotyčný napsal pěknou 3,14nu. Protože ten vrak SDV-2501 na který jsem se díval já má ve zdroji na pozici R302 hodnotu 220K. Sice už tam také není původní a blíž jsem to nezkoumal, ale vzhledem k tomu, že se jím napájí ten šváb zjevně přímo z + toho elytu, tak bych to považoval za odpovídající.

Killroy

Uživatelský avatar
LOYZA
Příspěvky: 543
Registrován: 20 úno 2006, 01:00
Bydliště: Kladno

#8 Příspěvek od LOYZA »

1M2 jsem tam dal na půl vatu, asi tak nějak nebo na trošku víc a zdroj je OK. DVDčko nenačte i když točí jako blázen a snaží se. Taky kondíky nové pro jistotu, šála taky jiná a asi bude lejzr v hájíčku, jak jinak. Stejně nevím proč v PC vydrží deset roků a tady v těch nepodarcích jen dva až tři roky. Inu jen jsem to pokusil, jestli nad touto tupou hmotou zvítězím. Třeba to tu někomu alespoň někdy napomůže. Já tam na té pozici měl ještě zalité tou černou podivnou hmotou, dříve asi něco jako chemoprén a po vyhřátí je to hrůza. Opatrně odškrábat a uvolnit a tápat.

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#9 Příspěvek od Killroy »

LOYZA píše:1M2 jsem tam dal na půl vatu, asi tak nějak nebo na trošku víc a zdroj je OK.
Uf, tohle mi nedá spát, přece nejsem slepej... Jinak u mě skončil ten stroj na vrakovišti s tím samým přiznakem. Cokoliv dalšího do toho investovat nemá cenu..

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “