Technisat DIGIT CCI 2 - CW

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
pavels
Příspěvky: 150
Registrován: 30 lis 2005, 01:00

Technisat DIGIT CCI 2 - CW

#1 Příspěvek od pavels »

Zdravim vsechny.Nevite prosim Vas kde se da sehnat novy satelitni prijimac Technisat DIGIT CCI 2 - CW?Nebo alespon prijimac se stejnymi funkcemi??dekuju moooocc.

geco

#2 Příspěvek od geco »

Na adrese www.omko.cz

Uživatelský avatar
pavels
Příspěvky: 150
Registrován: 30 lis 2005, 01:00

#3 Příspěvek od pavels »

Tam sem ho hledal,ale nemaj ho uz v nabidce a ni na dotaz mi neodpovedeli.Zkousel sem uz 3firmy a ani jedna ho uz nema v nabidce.Tak bych bral i jineho vyrobce,kdyz uz tento nesezenu.Jde mi hlavne o modulator a Cryptoworks.A aby "neco umel".kolem tech 4000Kc.diky

Uživatelský avatar
jopein
Příspěvky: 413
Registrován: 07 črc 2005, 02:00
Bydliště: Kostelec na Hané

#4 Příspěvek od jopein »

zeptej se tady:
http://www.resat.cz/
Před olympiádou je to problém , nejsou ani karty :(

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#5 Příspěvek od RadekB »

Nejsem si jist, ale tento typ se uz nedodava, ma nejakeho nastupce, funkcne shodny, ale nema modulator. Typ ma v nazvu 4 ale presne to ted z hlavy nevim, Technisaty jsem moc neinstaloval.

Uživatelský avatar
pavels
Příspěvky: 150
Registrován: 30 lis 2005, 01:00

#6 Příspěvek od pavels »

Mas pravdu.Nastupce je TechniSat Digit MF4-Scc nema modulator :evil: Tak sem uz objednal Ferguson AF 7018CRCI,snad sem udelal dobre.Ten technisat cci 2se pry uz nevyrabi od listopadu.Diky vsem

Uživatelský avatar
veny
Příspěvky: 137
Registrován: 14 bře 2004, 01:00

#7 Příspěvek od veny »

pavels píše:Mas pravdu.Nastupce je TechniSat Digit MF4-Scc nema modulator :evil: Tak sem uz objednal Ferguson AF 7018CRCI,snad sem udelal dobre.Ten technisat cci 2se pry uz nevyrabi od listopadu.Diky vsem
Mám tohoto Fergusona a spokojenost. Zdravím :lol:

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#8 Příspěvek od RadekB »

U fergusonu je obcas problem s jejich cteckou, jiz nekolikrat se me stalo ,ze me zakaz nik vratil CL kartu s tim ze je spatna a pritom jejich ferguson jen nepropousti aktivacni signal pro kartu !!! Kartuje pak potreba strcit do prijimkace, ktery tyto problemy nema a tam ji znovu aktivovat.
Jinak jsou to celkem spolehlive prijimace a neni s nimi zadny vetsi problem.

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “