Zamknuté téma

❓ Připomínky a dotazy pro administrátory a moderátory. Zde řešte problémy s přihlášením či heslem, můžete navrhnout otevření nové rubriky v diskuzním fóru či napsat případné připomínky k portálu nebo diskuzi.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#16 Příspěvek od BOBOBO »

Už jsem se lek , že já nebo Zdenek .

Uživatelský avatar
belkvl
Příspěvky: 267
Registrován: 01 lis 2007, 01:00

#17 Příspěvek od belkvl »

vy ne :)

Uživatelský avatar
Zbyna1
Příspěvky: 10
Registrován: 27 úno 2008, 01:00

#18 Příspěvek od Zbyna1 »

Zdravím všechny, a chtěl bych všem poděkovat, že jste mě donutili se do té opravy pustit. Ten C403 za 5,- Kč jsem s Vaší pomocí našel a vyměnil. TV jsem potom nechal zapnutou 12 hodin a zatím vše OK. Přiznávám, byl jsem z toho nervózní, protože jsem ještě nikdy televizi nerozdělával a tak jsem o ni nechtěl přijít. Teď mám na vyřešení další věc, dostal jsem radu ještě vyměnit C142 a 145 ?! Tu radu jsem dostal tam, jak jeden z Vás napsal, že jsem "přesedlal" . Tak jdu prohledat schéma jestli Ty kondíky najdu.
Zdar všem ...a ať se Vám vše daří jako mně 8-)

Uživatelský avatar
belkvl
Příspěvky: 267
Registrován: 01 lis 2007, 01:00

#19 Příspěvek od belkvl »

-d
Naposledy upravil(a) belkvl dne 31 led 2009, 19:00, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#20 Příspěvek od kokun »

Zbyna1 píše:Nevím, zda má ještě cenu s některými z Vás řešit tuto moji věc, ale teď když jste mi napsali, že jde pouze o výměnu kondenzátoru, tak musíte uznat , že když mě opravář jako laikovi řekl, že oprava by přišla 1000-1500,-Kč podle toho jaká porucha to bude, tak mě asi chtěl jako laika pěkně natáhnout na ceně. Asi vedle těch schémat a zkušeností studoval taky školu života "NEVÍŠ TAK ZAPLATÍŠ".

:agree:
A víš co je to "know how" - vědět jak :!: :!: :!: . (A to "vědění nejde téměř vyčíslit").

A za toto se platí. Ne že tě ten kond stál 5,-Kč a vyměníš si ho sám - tys tu dal hned na začátku foto a čekal jsi, že ti tam někdo nakreslí šipku k tomu vadnému kondu. A pokud možno, ještě včera!!! Ale o tomto to tady není :roll:
Naposledy upravil(a) kokun dne 31 led 2009, 20:09, celkem upraveno 1 x.
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
Zbyna1
Příspěvky: 10
Registrován: 27 úno 2008, 01:00

#21 Příspěvek od Zbyna1 »

Nevím, proč to ještě pořád rozebíráš. Víděl jsem, jak dokážeš pomoci když někdo potřebuje. Na co jiného ses zmohl, jak když mně někdo poradil, tak jsi napsal "a nechtěl bys ho ještě přebalit". To tě opravdu nic jíného nenapadlo? Naštěstí se zde našli takoví machři, kteří když něco umí, tak to dokážou uplatnit a někomu klidně pomůžou. Dál to rozebírat nechci, jsem rád, že mi Tv funguje a ten, kdo by se teď měl ze zlosti přebalit jsi Ty.
Všem ostatním ješte jednou děkuji ... :wink:

Uživatelský avatar
Ilem
Příspěvky: 37
Registrován: 15 úno 2009, 01:00
Bydliště: HK

#22 Příspěvek od Ilem »

Všiml jsem si, že moje příspěvky mají zítřejší datum. Ne, že by mi to vadilo, jen mě to trochu mate.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#23 Příspěvek od Hill »

Asi se ti už přetočily hodiny přes půlnoc. Nastav si v profilu zobrazení času GMT+1hodina.
Mně se u tvých příspěvků zobrazuje datum správně.
Naposledy upravil(a) Hill dne 15 úno 2009, 22:54, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#24 Příspěvek od stepa »

Ilem píše:Všiml jsem si, že moje příspěvky mají zítřejší datum. Ne, že by mi to vadilo, jen mě to trochu mate.
Kdyby ses podival o 2 radky niz, nez sis vybral tohle tema...
http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... ic&t=26241
...to co pisu nemyslim zle, ikdyz to tak muze vyznit...

Uživatelský avatar
Ilem
Příspěvky: 37
Registrován: 15 úno 2009, 01:00
Bydliště: HK

#25 Příspěvek od Ilem »

Poslední příspěvek má čas 7:52 zítra dopoledne. Týká se to všech příspěvků, ne jen mých. U mě na PC je čas správně. Tak to nechápu.

Uživatelský avatar
Ilem
Příspěvky: 37
Registrován: 15 úno 2009, 01:00
Bydliště: HK

#26 Příspěvek od Ilem »

Hill píše:Asi se ti už přetočily hodiny přes půlnoc. Nastav si v profilu zobrazení času GMT+1hodina.
Mně se u tvých příspěvků zobrazuje datum správně.
Dík, měl jsem tam Vladivostok. GMT+10 hodin. Nenapadlo mě, že to není nastaveno defaultně.

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#27 Příspěvek od workhard »

Nastav si v profilu zobrazení času GMT+1hodina. Taky to tu mám blbě,jak koukám... :wink:
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#28 Příspěvek od kokun »

Zbyna1 píše:Zdravím všechny, a chtěl bych všem poděkovat, že jste mě donutili se do té opravy pustit. Ten C403 za 5,- Kč jsem s Vaší pomocí našel a vyměnil. TV jsem potom nechal zapnutou 12 hodin a zatím vše OK. Přiznávám, byl jsem z toho nervózní, protože jsem ještě nikdy televizi nerozdělával a tak jsem o ni nechtěl přijít. Teď mám na vyřešení další věc, dostal jsem radu ještě vyměnit C142 a 145 ?! Tu radu jsem dostal tam, jak jeden z Vás napsal, že jsem "přesedlal" . Tak jdu prohledat schéma jestli Ty kondíky najdu.
Zdar všem ...a ať se Vám vše daří jako mně 8-)
Už jsi je našel, nebo ještě hledáš??? :lol:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#29 Příspěvek od kokun »

kokun píše:
Zbyna1 píše:Zdravím všechny, a chtěl bych všem poděkovat, že jste mě donutili se do té opravy pustit. Ten C403 za 5,- Kč jsem s Vaší pomocí našel a vyměnil. TV jsem potom nechal zapnutou 12 hodin a zatím vše OK. Přiznávám, byl jsem z toho nervózní, protože jsem ještě nikdy televizi nerozdělával a tak jsem o ni nechtěl přijít. Teď mám na vyřešení další věc, dostal jsem radu ještě vyměnit C142 a 145 ?! Tu radu jsem dostal tam, jak jeden z Vás napsal, že jsem "přesedlal" . Tak jdu prohledat schéma jestli Ty kondíky najdu.
Zdar všem ...a ať se Vám vše daří jako mně 8-)
Už jsi je našel, nebo ještě hledáš??? :lol:
A hledá a hledá ............ :lol:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Odpovědět

Zpět na „Provoz fóra“