Panorama na ČT2

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

Panorama na ČT2

#1 Příspěvek od mi-ro »

Moc to sem nepatří, spíš mě zajímá váš názor na doprovodnou melodii. Tuto melodii už hrajou stále dokola už snad dva roky. Upřímě mě to už trochu se.e. Snad by ČT mohla za ty "těžce vydělaný" miliardy svůj repertoár pozměnit. Sledujete to někdo?
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
Bulboa
Příspěvky: 281
Registrován: 16 črc 2008, 02:00

#2 Příspěvek od Bulboa »

Já to moc nesleduju, sem tam se na to dívám, když jsem ještě rozespalý :lol:

Uživatelský avatar
Davidus
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2439
Registrován: 01 čer 2005, 02:00

#3 Příspěvek od Davidus »

sledovat zimu z rozehřátýho kanape jo? :lol: brrrr

Uživatelský avatar
Bulboa
Příspěvky: 281
Registrován: 16 črc 2008, 02:00

#4 Příspěvek od Bulboa »

Zas tak dobře to nevnímám, když jsem rozespalý :lol: :lol:

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#5 Příspěvek od keemo »

Asi som cudny ale ja sa celkom rad pozeram na panoramu na STV 2,najma ked je vsade sneh,vidim tak aspon ciastocne miesta ktore som navstivil,mam na ne krasne spomienky...kludne sa mi smejte ale je to tak...

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#6 Příspěvek od Mysteri »

O.K. :wink: U Teba je to podobné, ako keď v 1991 roku som relaxoval pri obrazovke jednej nemeckeckej satelitnej TV, ktorá v noci na miesto monoskopu vysielala zábery na akvárium s rybkami a neskoršie na horiaci krb. :lol:

Uživatelský avatar
helios
Příspěvky: 2914
Registrován: 08 srp 2007, 02:00
Bydliště: Tryskáčovo na Záhorí.

#7 Příspěvek od helios »

Mysteri píše:O.K. :wink: U Teba je to podobné, ako keď v 1991 roku som relaxoval pri obrazovke jednej nemeckeckej satelitnej TV, ktorá v noci na miesto monoskopu vysielala zábery na akvárium s rybkami a neskoršie na horiaci krb. :lol:


Ten krb si pamätám aj ja, škoda len, že tá slučka mala len čosi cez 30 minút. Polená dohorievali, naraz skok a boli znova celé... :lol:
Keď Vám hodia pod nohy polená, zakúrte s nimi.

Uživatelský avatar
SIDTIM
Příspěvky: 1228
Registrován: 23 lis 2006, 01:00
Bydliště: ...mezi Radhoštěm a Hostýnem...

#8 Příspěvek od SIDTIM »

Na ten krb pamatuji také, opravdu, ten skok na celé polena byl sqvělý...
Spíš by mne ale zajímalo, jestli je možné se na ty kamery napíchnout přes net, co jsem je viděl osobně, tak se otáčejí a kývají celý den...
..a co shoří, nezhnije..!

PabloX
Příspěvky: 926
Registrován: 16 kvě 2005, 02:00
Bydliště: Ruzomberok
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od PabloX »

Nejak sa to musi dat, timto sa to podarilo http://youtube.stazeni-zdarma.cz/989-ct ... vybuch.htm

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#10 Příspěvek od EKKAR »

Jenže "100hoven" to udělali hardwarově přímo na místě - prostě se napíchli na kábl od kamery s noťasem a pustili do něj záznam (stažený z netu) zrovna v momentě, kdy na danou kameru měla přijít řada v té postupně přepínané sekvenci. Celá causa se mnohokrát omílala i s těmi detaily - taky proč nejsou ty kabely líp chráněny atd. Navíc je tam ještě nějaké zpoždění ve vysílacím traktu, takže se museli napojit o pár sekund dřív - to už ale jsou technické detaily, které nejsou důležité - důležitější je to, že informace o přenosech z jednotlivých webkamer ve střediscích by měly být dostupné na webu ČT, pokud se nemýlím, a měl by tam být dostupný i on-line přenos z každé z nich.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

PabloX
Příspěvky: 926
Registrován: 16 kvě 2005, 02:00
Bydliště: Ruzomberok
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od PabloX »

No ono to vyuzivaju aj lyziarske strediska ktore si na stranky hadzu online prenos napr tu http://skipark.sk/stredisko/webkamera/
Ta kamera je umiestnena na jednej chate a prenos je zrejme robeny cez satelit a nie kablom takze napichnutie by bolo este tazsie.
A k tym ztohoven - neviem co ich zato drbu ked maju tie kable na hovno chranene tak nech sa necuduu ze sa im tam niekto napichol a spravil bordel...

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#12 Příspěvek od mi-ro »

Kluci z "hoven" to měli vymazlený až dokonce, po napíchnutí kamery z Černýho dolu a výbuchu měla další skupina zaclonit objektiv na Černý hoře který následuje. To už ale nevyšlo. Teď probíhaj soudy a někdo se pořád nemůže smířit s tím je je někdo chytřejší než on :lol:
Naposledy upravil(a) mi-ro dne 04 úno 2009, 19:48, celkem upraveno 1 x.
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
SIDTIM
Příspěvky: 1228
Registrován: 23 lis 2006, 01:00
Bydliště: ...mezi Radhoštěm a Hostýnem...

#13 Příspěvek od SIDTIM »

Tak nějak těm klukům Ztohovňákům držím palce.........
..a co shoří, nezhnije..!

PabloX
Příspěvky: 926
Registrován: 16 kvě 2005, 02:00
Bydliště: Ruzomberok
Kontaktovat uživatele:

#14 Příspěvek od PabloX »

SIDTIM píše:Tak nějak těm klukům Ztohovňákům držím palce.........
Podobne...

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#15 Příspěvek od mi-ro »

Rok a půl staré téma ale v ČT se vůbec nic nezměnilo.
..to bude jen ňákej odpůrek

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“