Odkódování před nastartováním motoru u PEUGOT 406 16V r.v 96

Vše, co se týká elektroniky v automobilech, motocyklech a jiných samohybech

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Jarda4x2
Příspěvky: 44
Registrován: 01 srp 2007, 02:00

Odkódování před nastartováním motoru u PEUGOT 406 16V r.v 96

#1 Příspěvek od Jarda4x2 »

Prosim vás nevíte někdo jak se u tohoto auta udělá to abych nemusel před každým nastartováním zadávat kód ( na panelu který je na straně levé nohy v dolní straně přístrojové desky ) a jak se nechá uložit kód na stálo . Nemohu tento postup nikde najít . Je to jenom nějaká kombinace . Děkuji

Uživatelský avatar
Banda
Příspěvky: 1170
Registrován: 22 bře 2005, 01:00
Bydliště: OV

#2 Příspěvek od Banda »

To Tě to tak štve? Pochopil bych to, kdyby to bylo auto, s kterým se někde přijede a za chvíli zas jede a celkem 20x za den. A nebudeš mít pak strach, že Ti ho lumpové ukradou? Jinak by to určitě šlo pomocí procesoru. V servisu jsi se ptal? Jaké je tam zadávání, pomocí klávesnice nebo to má i displej? Když tak vyfoť a pak něco vymyslíme.

Uživatelský avatar
Jarda4x2
Příspěvky: 44
Registrován: 01 srp 2007, 02:00

#3 Příspěvek od Jarda4x2 »

Mě to neštve ale koho znam tak to nepoužívá a tet se mi akorát stalo že se mi tam zlomil drátek jak se to pořád otevírá a zavírá pro zadání kodu a trvalo mi to docela dlouho než jsem to našel kde je chyba, protože ovládací panel byl uplně hluchý . Tak z toho to duvodu to chci vypnout ,aby to nastartovalo i bez kodu protože stejně jezdim jen okolo komína . Je to něco podobného jako ,když se se na mobilu vypne pin kód aby to při spuštění nechtělo PIN . Je to jenom nejaká kombinace kláves ale nevim jaká . To se nechá pak zase třeba opět aktivovat , aby to kod chtělo .

Uživatelský avatar
rolandt
Příspěvky: 134
Registrován: 11 led 2009, 01:00
Bydliště: vychod slovenska

#4 Příspěvek od rolandt »

malo by to byt aj v manualu k autu, ten je aj na nete, ak ho nemas.

Uživatelský avatar
Jarda4x2
Příspěvky: 44
Registrován: 01 srp 2007, 02:00

#5 Příspěvek od Jarda4x2 »

Věřim tomu že je je netu ,ale zrovna se mi nedaři to najít jinak bych se neptal . Jestli to někdo víte kde to byl bych vděčný za odkaz .

Uživatelský avatar
TomasX
Příspěvky: 630
Registrován: 12 srp 2005, 02:00

#6 Příspěvek od TomasX »

Pokud si vzpomínám, tak to umí jen jeden typ imo a ten se ještě pozná podle samolepky.(nalepené zezadu) U něho se zadá 0000 a pak už nechce žádný kód, do té doby než to zase zrušíš a zadáš normální kód.
Nejjednodušší je zadat správný kód nastarovat a celý imo odpojit. Stačí odpojit konektor. Mají to vyzkoušené "bratranci" od CITROENU. :lol:
Machr jsme každý, ovšem vždy v oboru někoho druhého ...

Uživatelský avatar
Zbyna1
Příspěvky: 10
Registrován: 27 úno 2008, 01:00

#7 Příspěvek od Zbyna1 »

Zdravím, koukni sem: http://www.peugeot-club.cz/forum/viewth ... #pid594256 , tady se o Peugeotech řeší všechno možný.

Uživatelský avatar
Topik
Příspěvky: 106
Registrován: 27 kvě 2008, 02:00

#8 Příspěvek od Topik »

Reseni je i dat nekomu R.J. motoru a on ti pres immo killer zrusi imo...tudiz tu tvou neoblibenou kalkulacku :D

Uživatelský avatar
Jarda4x2
Příspěvky: 44
Registrován: 01 srp 2007, 02:00

#9 Příspěvek od Jarda4x2 »

Stačilo opravdu jednoduchý zákrok : zadat kod a odpojit a je problém vyřešen . Děkuji za pomoc

Odpovědět

Zpět na „Auto - Moto technika“