barevný TV OVP 2134 A

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Smelda001
Příspěvky: 1
Registrován: 08 úno 2009, 01:00

barevný TV OVP 2134 A

#1 Příspěvek od Smelda001 »

Ahojte, dostal se mi do rukou barevný TV OVP 2134 A, při zapnutí začne cvrkat a obraz se nerozjede. Nemáte s tímto někdo zkušenost. Byl bych rád kdyby jste se o ní podělili. Hledal jsem k TV schéma ale bezůspěšně.
Děkuji.

Uživatelský avatar
jopo166
Příspěvky: 1238
Registrován: 30 lis 2008, 01:00
Bydliště: Michalovce

#2 Příspěvek od jopo166 »

Velmi malo informacii to cvrdlikanie roby skoro kazdy pokazeny tv.

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#3 Příspěvek od Killroy »

Lepší by bylo kdyby nedělala ani to, dalo by se napsat aby jí zastrčil do zásuvky. Takhle bude muset do servisu aby mu to cvrlikání vyléčili..
http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... ic&t=23957

Killroy

Uživatelský avatar
Tomikt
Příspěvky: 216
Registrován: 03 kvě 2005, 02:00

#4 Příspěvek od Tomikt »

Smelda001 píše:Ahojte, dostal se mi do rukou barevný TV OVP 2134 A, při zapnutí začne cvrkat a obraz se nerozjede. Nemáte s tímto někdo zkušenost. Byl bych rád kdyby jste se o ní podělili. Hledal jsem k TV schéma ale bezůspěšně.
Děkuji.
schéma bude podobná jako 2021, 2124, 2130 .


Často je vadné BU508DF a součástky kolem nej - suché elity, studeňáky atd.

Uživatelský avatar
fero7
Příspěvky: 2250
Registrován: 20 led 2007, 01:00

#5 Příspěvek od fero7 »

Podla toho ako polozis otazku, je zjavne ze sa tomu nerozumies vobec. Je potrebne si zohnat aspon 10 knih o TV a potom mozes nieco opravovat.
Podla mna 99% zavad sa da opravit aj bez schemy. A kto sa tomu nerozumie, nepomoze ani schema. Ak by si mal schemu, tak kde zacnes? Co budes merat? (Nic nenameras!). Ak by si vedel, ako funguje TV, a co mas merat, tak to iste mozes urobit aj teraz bez schemy.
Predstav si, ze zavolas lekarovi: nieco ma boli, nozik mam. Kade mam rezat? Smiesne co?
Ak rozvrtas TV a neurobis ho, tak potom Ti v servise to spocitaju aj s urokami. Ak to vobec daju dokopy.

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“