SONY CDX-2500R hladam radu

Poruchy, opravy, rady, návody (kromě návodů na UNLOCK !)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
dutch
Příspěvky: 16
Registrován: 02 úno 2009, 01:00

SONY CDX-2500R hladam radu

#1 Příspěvek od dutch »

Ahojte

Toto autoradio fachcilo asi rok bez problemov. Znicoho nic sa vsak neda obcas zapnut. Napajania som skontroloval idu cez konektor az na DPS. Ale autoradio sa neda pri zapnutom kluciku zapnut. Vycistil som konektory na display. Skontroloval som konektory aj spoje na DPS som pre istotu preletoval. Vecsinou sa to stava ked napriklad auto stoji cez noc a rano uz nejde autoradio zapnut...niekedy pomoze vytiahnut konektor pockat chvilku a dat ho naspat, alebo stlacenie resetu ...lenze to nie je dlhodobe riesenie....vie niekto poradit vcom to moze byt???

Uživatelský avatar
rolandt
Příspěvky: 134
Registrován: 11 led 2009, 01:00
Bydliště: vychod slovenska

#2 Příspěvek od rolandt »

ak to je obcas, tak najskor tam bude studeny spoj, skus to pohladat.
a mozes skusit aj merat napatia kam az sa dostane.
moze to byt aj kostra, pozorne hladaj.

Uživatelský avatar
dutch
Příspěvky: 16
Registrován: 02 úno 2009, 01:00

#3 Příspěvek od dutch »

Upresnenie..... po vypnuti radia a pockani cca 20minut sa uz neda zapnut pomoze len RESET.
Robi to aj pri vypnuti klucikom aj pri vypnuti tlacitkom OFF.
Studenac som zatial kontroloval len na napajacom konektore a na konektore display. Zapinacie tlacitko skontrolovane.
Idem sa vtom sparat dalej a skusit pokial az ide ovladacie napatie od klucika.

Uživatelský avatar
dutch
Příspěvky: 16
Registrován: 02 úno 2009, 01:00

#4 Příspěvek od dutch »

detekcia zapnutia klucika skontrolovana, napatie na ACC-IN (101)pracuje spravne OV(5V), PW_ON je OK (5V), zda sa mi podozrivy dislay konektor akosi sa vnom maju niektore piny moc velku volu. Prezriem podrobnejsie pripadne vimenim a uvidim co to povie.

Uživatelský avatar
CERT_z_Bx
Příspěvky: 74
Registrován: 15 led 2009, 01:00
Bydliště: Chrastava Czechbordel

#5 Příspěvek od CERT_z_Bx »

U jednoho SONY mi to taky dělalo a stačilo jen vyčistit konektor do kterého se vsouval protikus napevno připájený k panýlku. Očistil jsem to tvrdou školní gumou, takovou tou šedou a zahnutým zubařským háčkem jsem znova připružil kontakty, od té doby je klid. :D

Odpovědět

Zpět na „Autorádia“